• ulan ya birlik berbaberlik olmak icin ibnelermi ortaya cikmasi lazim
  • aileyi lgbti saldırılarına karşı mı koruyacaklarmış? ulan bu ibneler birleşip ailelere bulaşıp ibnelik mi yaptırıyor zorla
  • lgbt+ en büyük tehlike.
    bu şeytani gruba karşı partiler üstü, topyekün savaşmalıyız. suudi arabistan, yemem, etiyopya cezalarını getirmeliyiz.
  • hdp'nin özel olarak lgbt'yi desteklemesinden değil bu.
    bedavadan başı boş seçmen grubu, kim olsa fırsatı değerlendirir yani.

ayrıca anayasa değişikliği talebinin ayrıntılarını bilmiyorum ama, çocukları koruduğu ve tercihlere saygıyı öncelik edindiği sürece bir sözüm yok.

gerçi yüzde 80 eminlik derecesiyle diyebilirim ki, şu ortamda karışıklığın içine çekilmek istenmeyecek bir grup olduğunu düşünmüyorum. illaki bir tarafın canını yakmayı hedef belirleyecek siyaset muhtemelen. hatta her iki tarafı da aynı anda rahatsız edecek bir çözümle gelmeyi başarmalarını bile beklerim.

edit: bahsettiğim çocukları koruma konusu, abd örneğindeki şeylerin yaşanmaması ve çocuk programlarına sokulmaması. çok zor bir şey değil yani. nasıl çocuğunuza zorunlu din dersi verilmesinden rahatsızlık duymanız normalse, sürekli lgbt propagandasına maruz kalmasından da rahatsızlık duymanız normal bir şey.
  • ulan hiç niyetim yoktu, ama zorla hdp'ye oy verdireceksiniz önümüzdeki seçim.
  • aç karna lgbti savunan net cahildir. bence hiçbir sakıncası olmayan birleşmedir.

dünyaca ünlü bir şirket veya şahıs olmadıkça lgbti savunmak boş iş. onlar destekledikçe servetlerine servet katarken bizim salak ordusu anca sopa yesin.
  • lgbt mevzusunun siyaset üstü bir mevzu olmasından kaynaklı durum. hangi partiyi desteklerse desteklesin kimse çocuğunun okulda beyninin yıkanıp trans olmasını istemez. çocukları hedef alan lgbt dayatmasına seçmenler karşı olduğu için partiler de karşı çıkıyor. doğru da yapıyorlar.
  • ahahah yine chp'yi ters köşe yaptılar bu ülkenin okumuşunun oy verdiği partiyi kapana kıstırdılar dediğim hede.
  • yetiştirme yurdundaki çocukların hamile kaldığı ortaya çıkıyor;

şeyhler çocuklarla evleniyorlar;

dünyanın en kötü enflasyonunda ilk 3’deyiz.

ülke öyle bir hapishaneye döndü ki insanlar ayaklarındaki prangaları farketmemek için yürümekten korkar oldular .

ama lgbt karşıtlığı için enerji harcanıyor . maksat güçsüzü ezip güç gösterisinde bulunmak. lgbt siksin hepinizi
  • asıl çocukları ve insanları aileden korumak gerekir, kendimden biliyorum.
hesabın var mı? giriş yap