şükela:  tümü | bugün
  • insanı gerçekten bıktırırlar.

ben bu arkadaşlara saygı duyuyorum sonuçta insanın bir tercihi varsa bu onun kendi bildiği bir şeydir. başka insanları rahatsız etmemek şartıyla elbette insan kendi evinde kendi dünyasını yaşayabilir.

geçen 15 arkadaş oturuyoruz. çay içiyoruz neyse bu arkadaşlardan birisi bizim bir arkadaşın yanında gelmiş. biz ticaret konuşuyoruz. alım satım konuşuyoruz. genel olarak muhabbet bu çerçevede dönüyor bu arkadaş sürekli bu konuyu açtı. neyse gruptan birkaç arkadaş kardeşim tamam biz sana saygı duyuyoruz boşver konuya dönelim falan dediler ticarete yani. bu arkadaş susmuyor sürekli olarak imalı imalı konuşuyor sürekli olarak alttan üstten laf vuruyor. neyse gruptan bir arkadaş kes sesini diye bağırdı. bu lgbt üyesi arkadaşımız ayağa kalktı hepiniz yobazsınız diyerek çekip gitti.

kardeşim kimse sana orada sen niye böylesin diye bir şey söylemedi. biz orada zaten ticaret konuşmak için bir araya geldik yani senin bu yapmış olduğun eylem mantıklı mı?

sürekli olarak vay efendim biz şöyleyiz, vay efendim biz böyleyiz. kardeşim sen ne olursan ol kimse sana nesin diye sormuyor. zaten milletin derdi geçim olmuş, herkes iş konuşuyor. kendi özel hayatında neyi yaşıyorsan yaşa ama dikkat çekmeye çalışma.