şükela:  tümü | bugün
  • “lgbt’lilere saygı duymak zorunda mıyım” cümlesini amerika’daki bir angut “ zencilere saygı duymak zorunda mıyım?”, almanya’daki bir geri zekalı “ türklere saygı duymak zorunda mıyım?” afganistan’daki bir beyinsiz “ kadına saygı duymak zorunda mıyım?” diye kuruyor.

alışığız kendinden olmayanı aşağılayan minik zihinli faşistlere. ve elbette onlar için hayatta kalma mücadelesi sadece manipülasyondur.
  • yazıya bak ardı ardına boş argüman sıralanmış.

"yani şimdi biz hitler'e ve ideolojisine karşı çıkarsak "helal olsun, aferin" diyorlar."
    ne alaka ulan?

"siz afrika'daki sikindirik bir kabilenin inancına saygı duyuyor musunuz? onlar da varlar."
    sanmıyorum hitler'e pek karşı çıkacağını sırf bu cümleye bakarak.

"madem ki eşcinsellik doğuştan geliyor, o zaman niye bu bir yetenek gibi lanse ediliyor?"
    edilmiyor?

"insan milliyetinden dolayı gurur duyar mı? schopenhauer "milliyetçilik aptalların son sığınağıdır" diyor."
    ulan nereden geldin schopenhauer'a? ne alaka allah aşkına ya?

"şempanzenin rızası da olabilir belki."
    olamaz, hukuk öğren.

"inşa edilmeye çalışılan toplum; ailesiz, ayrı, bireysel ve yalnız yaşıyan insanlardan oluşuyor."
    nope. kimsenin umrunda değil aile kurup kurmamanız. karışmayın bize diyorlar, bu kadar.

"sevgi dediğimiz şey; yoğun, fedakarlık gerektiren ve uzun yılları kapsayan bir eylemdir."
    again, ne alaka?

"lgbt birey barda tanıştığı adama sakso çekince adı "sevgi" oluyor."
    sana ne?

"ve niye zorla bunları kabul etmek zorunda bırakılıyoruz, o da enteresan.
    faşizme bak."
    kabul etmek zorunda değilsin çünkü kabul edecek bir ilgi, alakan yok. seni ilgilendirmiyor hangi yetişkinin hangi yetişkinle seviştiği.

"ama askerlik yapmaya gelince "ben yapamam" diyor."
    ben yapamam, demiyor. tsk farklı yönelimleri hastalık olarak kabul ettiğinden lgbti+ insanları askerliğe almıyor. "ben yapamam"da bir seçim var, tsk bu seçimi sunmuyor.

"osmanlı'daki deliler ordusu gibi önden kalifiye, seçilmiş eşcinseller gitsin."
    sen git?
  • üst edit ; (#109557166) at siki sevdasından ağzı sulamçnan bir cahil yine ensest ile eşcinselliği bir tutmuş. ensest ilişki zaten tıbbi olarak da sakıncalı bulunmuşken. üstelik sorsak şimdi havva ve ademin üremesinden çoğaldığımıza iman ediyordur.

(#109556886) eşcinsellerin sana kendilerini beğendirme gibi bir dertleri yok, herşeyden önce sen kimsin ki?
    bu insanlar sosyal devlet içinde doğuştan var olan haklarını istiyorlar.
    sevgi kazanacak
    ve kazanıyor.
    kim ki ötekileştirme politikası güderse kaybediyor. gerçi mevcut iktidar ve onunla aynı çizgide duranlardan bunu anlamalarını beklemek saçma.

sevginin nasıl kazandığını görmek için imamoğlu'nun attığı 800 bin farka bakabilirsiniz.
  • cinsel kimliğimi kelebek olarak belirledim ve atın şeyiyle olan aşkımız kimseyi ilgilendirmez. manipülasyon yok sevdiğim atın istediğim yerine konma hakkım ve ona olan sevgim elbette kazanacak.

ayrıca zhe, she, he değil khe diyeceksiniz. hayvanlarla evlilik konusunda bir düzenleme de getirilmeli diye düşünüyorum. ayrımcılığın olmadığı herkesin herkesle istediği her yerde sevişebildiği ve at şeyine kondum diye iş bulamanın olmadığı bir dünya hayal ediyorum. benim yetkinliklerimle at şeyi tercihimin ne alakası var? niye böyle ayrımcılıklar yapılıyor?

çocukluğumdan beri kelebek olarak hissetmemi ve ata olan sevgimi de anlamıyorsunuz diye ötekileştirmenizin manası yok. herkes sizin gibi olmak zorunda değil. ayrıca doğada farklı türdeki hayvanların da çiftleştiğini gösteren deliller var. ben at şeyine kondum diye niye bu kadar ötekileştiriliyorum ?

son olarak sadece eşcinseller değil, ensest insanların tercihlerine de saygı göstermeliyiz. onların da hakları var. iki yetişkin ne isterse yapabilmeli ve annenin oğluyla, babanın kızıyla evlenmesi önündeki engeller de kalkmalı. ama siz çomar birer ortadoğulu olduğunuz için insanların ne hissetmeleri gerektiğini dayatmaya alışmışsınız.

adam/kadın çocuğu olduğundan beridir içinde kendi çocuğuna olan ilgisi varsa bu sevgi skalasındaki renktir. güzelliktir. sevin sevişin. insanlara ne hissetmeleri gerektiğini dayatmayı bırakın. hayır velev ki adam ensest bundan onur duymamalı mı? bence duyabilmeli.

size yenilmeyeceğiz aşk kazanacak!!!1!

(bkz: onur uçuşu)
    (bkz: 5. at şeyine konuş zirvesi)
    (bkz: aile salonumuz vardır)
    (bkz: nicklerimizi gökkuşağına boyuyoruz hareketi)