şükela:  tümü | bugün
 • sonu olmamasıdır. şöyle ki; sonuna eklenecek harflerde sınır yoktur. madem bir grup cinsel tercih için normalleştirme mücadelesi var o halde her türlü cinsel tercih için de bu istenebilir. ensestinden tut da damacanaya hallenene kadar sonsuz sayıda cinsel sapkınlık söz konusu. bu işin normali kadın ve erkeğin karşı cinsi tercihidir. doğuştan veya cinsel gelişim döneminde oluşan fiziksel ve/veya psikolojik anomaliler istisna olmak üzere tüm farklı cinsel eğilimler sapkınlıktır. herkes kendi özelinde (veya tüzelinde) istediği sapkınlığı yapmakta özgür. ama kimse kalkıp da bizim bu yaptığımızı normal göreceksiniz diye yürüyüş yapmaya ve bu sapkınlıkları gözümüze sokmaya hakkı yoktur. cinsellik zaten almış başını gidiyor. sosyal medyada kadınların olayı getirdiği boyut ortada. bu yetmiyormuş gibi bir de sapıklıklar gözümüze sokuluyor lgbt sayesinde. neyin peşindesiniz anlatın hele. bakın sonu yok diyorum. yeteri kadar demagoji yaparsan fortçular için bile bir örgüt kurulabilir. sonu yok. ensesti var, swinger'ı var, hayvana hallenen var, ölüye hallenen var, eşyaya hallenen var, ulu orta iş gören var, küçük yaşlardakilerin bile bu twitter ifşalarında ne haltlar yediklerini gördük. hepsi tercih bunların o halde. hepsi normalleşme iddia edebilir sizin aklınıza uyulursa. ben cevap vereyim neyin peşinde olduklarına: örneğin nikah serbestliği istiyorlar. şaka mısınız? birlikte yaşamanıza ne katkısı olacak nikah kıymanın? böyle boş bir şey için mi bunca gürültü? cidden açık konuşun neyin peşindesiniz?

  edit: nikah, karı-koca birlikte yaşamanın resmiyete dökülmesidir. bu tür bir birlikte yaşamada çocuk(lar), nesiller (torun vs) söz konusudur. lgbt türünde birlikteliklerde ise çocuk ancak evlat edinme ile mümkündür. işte lgbt'nin bir hedefi de çocuk evlat edinme hakkıdır. yine bunu yasaların etrafından dolanarak yapma durumlar var ama anayasal hak istiyorlar. peki sor bakalım çocuklara onlar istiyor mu böyle bir şey? normal bir çocuğun gelişimi için bu nasıl bir durum hiç düşündünüz mü? kendiniz düşünmekten fırsat bulursanız bir düşünün.

  edit 2: maddi hakları da varmış. detaylı bilen varsa cidden merak ettim. çünkü devletten maaş alacaklarsa sayıları bir anda gerçek sayılarının yüz katına çıkabilir. neymiş bu maddi haklar yapısal reformlar filan?

  edit 3: azalan takipçiden anladığım kadarıyla mantık problemi gibi daha temel bir problem de olabilir. vatandaş sen yine cinsinle sevişirsin kimse karışamaz da sen meydanda hayırdır?

  edit 4: terbiye eksikliği gibi bir temel problem daha göründü aşağıda. benim maymun götlü tipime daha önce bir homo yavşadı evet. ve bu hayatımda bir travma olarak durur öyle. sen buna ne diyeceksin peki? sizin kendi aranızda ne yaptığınıza burada bir şey denmediği halde niye mağduriyet kasıyorsun? sizin birbirinizi sevmenizin bize battığını nerenden çıkardın? değişin dediğimi nerenden uydurdun? şablon cevap kullanıp benim yazdığıma slogan mı diyorsun? istisna olan yönelimlerden bahsettiğim halde neden oradan da mağduriyet kasıyorsun? bu yazdıklarından ortaya çıkan tek şey karakter problemi gibi en temel bir problemdir. abazalıktan bahsetmişsin. bilmiyorsun belli ki sonradan oluşan cinsine yönelim şehvetin fazlalığından olduğunu. yani benim itikatımda öyle.

  edit 5: "bizi damacanayla, fortçuyla nasıl bir tutarsın" diyen olduğu için yazıyorum: ortak nokta: anomali. aradaki nisbi farkı anlayamamak da sizin ayıbınız olsun. ayrıca yazdıklarıma ırkçılıktan beter de diyen var. vicdanlara havale ediyorum.
 • kendi doğrularını topluma dayatıp kabul etmeyenleri linç etmeleri.

  bebekliklerinden beri özenle beyin yıkayıp, trans olduklarına ikna edip 7 yaşındaki çocukları eylem sözcüsü yapmaları. bunlar kabul edilemez.

  yetişkin bireylerin şahsi tercihlerine ise nötrüm. isteyen istediğini yapar.
 • 2015 yilinda, istiklal caddesindeki onur yuruyusunde, iki lezbiyen bireyin birbirini temsili olarak yalama videosu dusmustu twitter'a. ellerinde gokkusagi bayraklar vardi. lezbiyenin biri cirilciplak soyunmus, bacaklarini acmis, bir bacagini da tabureye kaldirmis. tam onunde bir kadin comelmis, dili bir karis disarida. tahayyul edebildiniz mi o goruntuyu?

  iste buna benzer onlarca igrenc goruntu dusmustu ayni gun. o gun cidden tiksinmistim cinsellikten, yetiskin bir birey olmaktan, bir cok seyden.

  igrenc diye nitelememin tebel sebebi; lût kavmi bilmem ne, din, carpik iliskide olmalari degil. bir heteroseksüel olarak, ayni sekilde uluorta heteroseksüel cinsel iliskinin de o sekilde resmedilmesine verecegim tepki bununla birebir olurdu. igrenc goruntuler cunku.

  toplumsal kurallara uymuyor bu teshir isinin hicbir turlusu. bu noktada ben, lgbt karsiti degilim ama teshirci lgbt'nin tam olarak karsisindayim. teshircilik bence sapikligin en tehlikeli turudur ve teshirci heteroseksüelligin de karsisindayim.

  dolayisiyla femen grubunun da karsisindayim. hattaablan kurban olsun sana , neremi neremi gibi sarkilari da igrenc bulanlardanim.

  boyle sacmaliklarin disinda, isteyen istedigiyle sevisir. bu kimseyi baglamaz ve sirf tercihleri farkli oldugu icin de can guvenliklerini tehlikeye atmak kimsenin haddine degildir. sirf kendi cinsiyle tatmin oluyor diye istiklal caddesindeki sapiklarla tum lgbt'yi bir tutmak, ayni kefeye koymak ne kadar dogru? eger ortada can guvenliklerinin olmadigi bir durum var ise, yasam haklarini savunmak ve korumak da toplum olarak gorevimizdir. su an can guvenlikleri sıkıntıya girmis gibi duruyor.
 • lanet olası kıçının koca kafasından büyük olması
 • avrupa birliği yasalarının kendilerine verdiği haklardan faydalanmak istiyorlar.sadece manevi haklar değil maddi haklarınında peşindeler.
 • en büyük homofobik ve transfobikleri kendi içinde barındırması.
 • kendi aralarında dayanışmanın olmaması.

  o bahsedilen derneklerdeki lgbti+ler buz dağının görünen yüzü sadece.

  şu an da büyük çoğunluğu hornet'te koca bulmakla meşgul gerizekalılar.

  homofobiklerden çok , onlar kendi türünü beceriyorlar.

  aklınızı başınıza alın ve aranızdaki sağ görüşlü lgbti+ler (ki hiç te azımsanmayacak kadar çoksunuz, biliyorum) fikirlerini değiştirsin ve bu adamları desteklemekten artık vazgeçin.
  çünkü rte'nin bugün ettiği laflardan sonra (bkz: erdoğan'ın lgbt'yi hedef göstermesi) hornet hesaplarınızın polis tarafından tespit edilip kapınızın çalınması belki de an meselesi.

  apolitik olmayın, sağ görüşlü siyasi görüşe sahip olmayın, cinselliği ve aşk meselelerine bir süre ara verin ve bi zahmet organize olun sanal alemde..

  edit: gökkuşağı-spor
 • 1-tercih değil yönelim.
  2-neyi seveceğimize doğarken biz karar vermedik.
  3-insan ırkını, ailesini, nasıl doğacağını seçemez.
  4-bizim hem cinsimizi sevmemiz size niye batıyor?
  5- eşcinsellik hakkında bilgin yoksa fikrin de olmasın.
  6-senin maymun götü tipine yavşayacağızı mı sanıyorsun?
  7-her eşcinsel sizin gibi abaza değil.
  8-insanların değiştiremediği şeylere karışmaktan vazgeçin.
  9-homofobikler en az ırkçılar kadar nefret suçlusudur.

  hadi şimdi al propagandanı siktir git.
 • (bkz: #109601455)
 • "normalleşme" adı altında mahrem olarak yaşanması kimse için hiç bir şekilde sorun oluşturmayacak anormal görüntünün/ilişkilerin "zorla" ve temel insan haklarına saygısızca burnumuza sokulmaya çalışılması bu bireylerin temel arzusudur.

  sapkınlık, geçit verdikçe tavizi, taviz ise tavizi doğurur. daha marjinal örnekler varken orta yollu bir misal verelim. bahis gariplik, ülkenin çoğunluğunun inanç temeli olan ramazanda gerçekleşti.

  (bkz: istiklal'in göbeğinde üstsüz lgbt kutlaması)

  siyaha siyah, beyaza beyaz,
  bizde gri yok.