şükela:  tümü | bugün
 • ben de seni boykot ediyorum
  sayın homofobik !!!
 • apple kullananları biraz düşündürecek boykot çağrısı

  (bkz: tim cook)
 • üst edit: son yıllarda sözlük yönetiminin bu gibi hastalıklı zihniyete sahip insanları sözlükten uçurmamasını hayretle izliyorum. (bkz: #103556062) bu entryde bundan aylar önce bu konuyu dile getirmiştim. sözlük yönetimi bu gibi yazarların sözlükte var olmasına izin vererek şiddet söyleminin yayılmasına zemin hazırlıyor. bu yüzden sözlük yönetimini durduğu noktayı düşünmesi konusunda yeniden uyarıyorum. nefret söylemi düşünce özgürlüğü değildir!

  "kimse lgbt'yi meşrulaştırmaya kalkışmasın bunun adı sapıklıktır. bu topluluğu tüm kalbimle boykot ediyorum. buradaki duyarlı yazarlardan da destek bekliyorum."

  nefret söylemi içeren başlık. duyarlı moderatörlerden yazarın uçurulmasını bekliyoruz.

  edit: bazı embesiller nefret söylemi nerede demiş. insanların cinsel yönelimlerini sizin çift cinsiyetli düşünce yapınıza uymuyor diye sapıklık ya da sapkınlık olarak nitelendirip bu insanları ötekileştiremezsiniz. eğer yapıyorsanız bu ötekileştirme sözsel olarak nefret söylemi, eyleme dökülen şiddet ise nefret suçudur:

  "nefret söylemi veya nefretli konuşma; belirli bir grubu ya da kişiyi, ırk, cinsiyet, yaş, ulus, din ya da cinsel yönelim gibi konularda aşağılar veya tehdit eder tarzda konuşma.

  nefret suçu; bir kişiye veya gruba karşı ırk, dil, din, "cinsiyet ve cinsel yönelim" gibi ön yargı doğurabilecek nedenlerden ötürü işlenen, genellikle şiddet içeren suçlar. eğer bu suç bir defaya mahsus olarak işlenmemişse ve süreklilik arzediyorsa, suç işleyenler nefret grubu olarak adlandırılırlar. (yanlış hatırlamıyorsam tck 122 olması gerek, doğrusunu bilen yazarlar yeşillendirirse düzeltirim)"

  mesaj kutumu küfürle dolduran homofobik gerizekalılar umarım burayı yeniden okurlar.
 • boykot edeceğim diyenler işiniz cidden zor çünkü 10 markadan 9u modern zamanın gerekliliklerine uygun davrandığı için lgbti+ hareketine destek veriyor ama üzülmeyin size kalan markalar bim, mado, inşaat şirketleri, turkcel falan.

  edit:
  ay bir saniye siz geçen sene de israil markalarını boykot etmiştiniz çok az marka kalıyor maalesef size ağaoğlu inşaat var.
 • kudurun beyinsiz homofobikler. sonunda seve seve kabul edeceksiniz kimsenin hayatına burnunuzu sokmamayı. asıl sapık sen ve senin gibi düşünenler!
 • bir islamcı beyanı, tarih bize öğretmiştir ki ne zaman biri ''kimse lgbt'yi meşrulaştırmaya kalkışmasın bunun adı sapıklıktır.'' dese tüm pislikler ondan/onlardan çıkıyor.

  ayrıca boykotuna youtube / google, microsoft, apple, levi's, nike, mc donalds, starbucks, warner bross, disney, sony, samsung, facebook, instagram, twitter, twitch , stream vb... firmalardan önce eksisozluk den başlayıp üyeliğini silenilirsin.
  edit ; (#109486335) göze cinsel kimlik sokan arıyorsan heterolara bak.
 • godiva (ülker), adidas, puma, playstation, columbia, turkcell ve vakıf katılımın ajansları iz iletişim, can yayınları, didem soydan, hm, nivea, ikea, zara, siemens, loreal, damat, bullandbear, bosch, uspoloassn, panpersus, unilever, ve chp gençlik kolları
 • mesele öyle ya da böyle olmaları değil. beni ilgilendirmez cinsel tercihleri. ben cinsel kimliklerini gözümüze gözümüze sokmalarına karşıyım. git evinde ne yapıyorsan yap neyin tantanası bu kardeşim? bakın bu lgbt topluluğunun çoğu saçma sapan insanlardan oluşmakta. tuhaf tuhaf davranışlar sergilerler, sürekli bir şeyleri gözümüze sokmaya çalışırlar, çoğu dikkat çekme peşinde olduğundan dolayı anında kendilerini belli ederler. gerçekten neyin çabası bu? yürüyüşler yapıp birbirlerinin orasını burasını ellerler toplumun ahlakını böyle bozarlar. burada mesele homo olmaları değil. bir hetero bunları yaptığında da aynı şeyleri söylerim. ahlaksızlık ahlaksızlıktır cinsiyeti, tercihi, yönelimi yoktur. “onur yürüyüşü” adı altında faaliyetler gerçekleştirip çirkince görüntüler oluşturmaktan başka ne yapıyor bu insanlar? bu insanlara göre “onurlu olmak” ne? bu insanlar cinsel kimlik odaklı yaşamaktan başka ne yapıyorlar, topluma ne kazandırıyorlar? bugün görmüş olduğum bir görüntüde ahmak bir adam küçücük erkek çocuğunun dudağını öpüyor. bakın bu orospu çocukluğu değil de nedir? küçücük çocukları yürüyüşlerine alet ediyorlar. siz bu çocuklara neden cinsellik aşılamaya çalışıyorsunuz? bakın üstüne basa basa söylüyorum mesele gay, lezbiyen vs olmaları değil. benim için lgbt’den olan bir insanı taşlayan da, bu bahsettiğim şeyleri yapan lgbt üyesi de aynı boktur. bahsettiğim görüntüyü bulduğumda buraya yükleyeceğim.

  buyrunuz
 • (bkz: mal beyanı)