şükela:  tümü | bugün
 • üst edit: son yıllarda sözlük yönetiminin bu gibi hastalıklı zihniyete sahip insanları sözlükten uçurmamasını hayretle izliyorum. (bkz: #103556062) bu entryde bundan aylar önce bu konuyu dile getirmiştim. sözlük yönetimi bu gibi yazarların sözlükte var olmasına izin vererek şiddet söyleminin yayılmasına zemin hazırlıyor. bu yüzden sözlük yönetimini durduğu noktayı düşünmesi konusunda yeniden uyarıyorum. nefret söylemi düşünce özgürlüğü değildir!

  "kimse lgbt'yi meşrulaştırmaya kalkışmasın bunun adı sapıklıktır. bu topluluğu tüm kalbimle boykot ediyorum. buradaki duyarlı yazarlardan da destek bekliyorum."

  nefret söylemi içeren başlık. duyarlı moderatörlerden yazarın uçurulmasını bekliyoruz.

  edit: bazı embesiller nefret söylemi nerede demiş. insanların cinsel yönelimlerini sizin çift cinsiyetli düşünce yapınıza uymuyor diye sapıklık ya da sapkınlık olarak nitelendirip bu insanları ötekileştiremezsiniz. eğer yapıyorsanız bu ötekileştirme sözsel olarak nefret söylemi, eyleme dökülen şiddet ise nefret suçudur:

  "nefret söylemi veya nefretli konuşma; belirli bir grubu ya da kişiyi, ırk, cinsiyet, yaş, ulus, din ya da cinsel yönelim gibi konularda aşağılar veya tehdit eder tarzda konuşma.

  nefret suçu; bir kişiye veya gruba karşı ırk, dil, din, "cinsiyet ve cinsel yönelim" gibi ön yargı doğurabilecek nedenlerden ötürü işlenen, genellikle şiddet içeren suçlar. eğer bu suç bir defaya mahsus olarak işlenmemişse ve süreklilik arzediyorsa, suç işleyenler nefret grubu olarak adlandırılırlar. (yanlış hatırlamıyorsam tck 122 olması gerek, doğrusunu bilen yazarlar yeşillendirirse düzeltirim)"

  mesaj kutumu küfürle dolduran homofobik gerizekalılar umarım burayı yeniden okurlar.
 • apple kullananları biraz düşündürecek boykot çağrısı

  (bkz: tim cook)
 • boykot edeceğim diyenler işiniz cidden zor çünkü 10 markadan 9u modern zamanın gerekliliklerine uygun davrandığı için lgbti+ hareketine destek veriyor ama üzülmeyin size kalan markalar bim, mado, inşaat şirketleri, turkcel falan.

  edit:
  ay bir saniye siz geçen sene de israil markalarını boykot etmiştiniz çok az marka kalıyor maalesef size ağaoğlu inşaat var.
 • kudurun beyinsiz homofobikler. sonunda seve seve kabul edeceksiniz kimsenin hayatına burnunuzu sokmamayı. asıl sapık sen ve senin gibi düşünenler!
 • bir islamcı beyanı, tarih bize öğretmiştir ki ne zaman biri ''kimse lgbt'yi meşrulaştırmaya kalkışmasın bunun adı sapıklıktır.'' dese tüm pislikler ondan/onlardan çıkıyor.

  ayrıca boykotuna youtube / google, microsoft, apple, levi's, nike, mc donalds, starbucks, warner bross, disney, sony, samsung, facebook, instagram, twitter, twitch , stream vb... firmalardan önce eksisozluk den başlayıp üyeliğini silenilirsin.
  edit ; (#109486335) göze cinsel kimlik sokan arıyorsan heterolara bak.
 • hahaha #lgbtfaaliyetleridurdurulsun sloganını çok beğendim. lgbt faaliyeti nedir abi, sikiş ehliyeti mi dağıtacaksınız? denetlemesi nasıl olacak, aradan ip mi geçireceksiniz? ya, karşı olduğunuz şey insanların yaşam şekli olunca böyle absürt noktalara geliniyor işte, mukadderat. ama boykot medeni, boykot güzel. lince kıyasla önemli bir ilerleme, takdir ediyorum. oyna devam.
 • keşke firma olsam da tarafınızdan boykot edilsem, yüzünüzü görmeden geçse hayatım dedirten kampanya.
  ayrıca başlık bal gibi nefret söylemdir.
 • benim iş yerimde de lubunyalarla takılan bir usta var. öğle tatillerinde bir köşeye çekiliyor, kendi başına cep telefonundan gay porno izliyor.

  diğer ustalar bunun canını çok sıktı. her çay molasında lut kavmi hikayesi. bir de "bunu tebliğ etmek bizim görevimiz" diyerek adamın üstüne gittikçe gidiyorlardı.

  sonunda ustanın canına tak etti.

  "lut kavmi öyle olmaz, böyle olur" dedi ve yakaladığının götüne parmağı bastı. hepsi duşta teker teker götüne parmak yedi.

  atölyede götüne parmak yememiş usta kalmayınca, lut kavmi hikayesi de kapandı.

  şimdi bu islamcıları özgür irade mözgür irade bozar. onlar böyle ensar'da bir kereden bir şey olmaz şeklinde takılsınlar.

  neyse eleman yallahhollanda demiş ama şöyle de bir şey var:

  akpli gençlerin yarısı yurtdışında yaşamak istiyor

  belki de huzur, dibini dövdürenlerin ülkesindedir.
 • sizin de evladınız lgbt bir birey olursa, anlarsınız bazı şeyleri. insanların yatak odası sizi neden bu kadar ilgilendiriyor? bu bir yönelimdir, insanların %2-3’ü bu şekildedir. bu arabistan’da da böyle hollanda’da da. ?

  sonuç olarak çağ dışı bir kampanyadır.
 • hastasınız. başkalarını bir şey dayatmaya çalışmakla suçlarken kendiniz 1400 yıl önceki ahlak anlayışını, hayat şeklini dayatmaya çalışıyorsunuz. insanların inancına saygısızlık yapmaktan imtina ederim ama saygı görmek istiyorsanız saygı duymayı öğreneceksiniz. bu kadar.