şükela:  tümü | bugün
  • valla ileride çocuğum efe aydal izleyip her dediğine iman edeceğine lgbt olsun.
    tanım ; bomboş kampanya
  • son dönemdeki en saçma kampanyadır ve katılım oranı çok düşük olacaktır. senin boykotunun çok sikinde olacağını düşünmüyorum bu markaların.
  • an itibariyle lgbty'ye destek verdiği için çocuklarınıza nutella değil yerli ve daha sağlıklı olan torku yedirin tweetlerini gördüm. o değil de nasıl daha sağlıklı olabilir ki? skjhfjgsd ikisi de sağlıksız ürün işte ikisini de yedirme çocuğuna
  • iyi de kardeş ben bugüne kadar tecavüz-taciz eden gay, lezbiyen, transeksüel görmedim duymadım. yine aynı şekilde şantajla tecavüz-taciz eden lgbt'de duymadım. bu taciz-tecavüz olayları hep heteroseksüellerden çıkıyor. sorsan lgbtler sapkın ahlaksız. ahlakınız batsın sizin. boykotunuzda ekime kadar ;)

not: lgbt değilim. dümdüz heteroseksüelim
  • yarın yine gidip adidas'tan ayakkabı alacaksın. boşuna uğraşma insan. senin fıtratında nisyan var...
  • önce ensar vakfına destek veren firmaları boykot edin dedirten başlıktır.

not: heteroseksüel.
  • daha önce de söyledim. transhumanizm bu yüzyılın en büyük projelerinden birisidir. bunun önünü ülkelerde istanbul sözleşmesi ile açıyorlar. zira bu sözleşme lgbt'nin önünü dünyada açacak en büyük keskin hükümlerle korunan bir sözleşmedir. sözleşmenin lgbt ile alakasını merak edenler için https://youtu.be/iix2cmwb78c
  • "aralarında ensar vakfı, insani yardım vakfı (ihh), türk gençlik vakfı’nın da bulunduğu 50 dernek ve vakıf, lgbt+ onur haftası’na destek veren firmaları boykot çağrısı yaptı.

iktidara yakın vakıf ve dernekler 'ailemizden çekin ellerinizi' başlıklı bir bildiri imzalayarak, lgbt+ onur haftası'na destek veren firmaları boykot etmeye çağırdı."

yani; çocuklarımıza kirli elleri dokunan bir vakıf, insanların cinsel yönelim ve kendi cinsel tercihlerinden rahatsız olup "ailemizden çekin ellerinizi" diyebilecek kadar alçalabiliyor.

sanırım bir insanın hemcinsiyle hür iradesi ile sevişmesi, bir çocuğun cinsel tacize uğraması kadar affedilir bir şey değil!
  • şöyle hepsini birisi yazsa da biz uğraşmasak aramaya diyecektim kendim uğraştım ..

siemens, sel yayıncılık, iletişim yayınları, ayrıntı yayınevi, can yayınları, decathlon, nıvea, çiçeksepeti, iz iletişim . bunlar aktif destek veriyorlarmış ..

diğerlerinden bazıları da şunlar: cartoon network, disney channel, converse, ikea, starbucks, listerine, reebook, google, adidas, tweeter, cocacola, microsoft, bosch, unilever, n11, damat ..

not: kaynakta daha çok isim var, hepsini yazmadım ..

kaynak