şükela:  tümü | bugün
37 entry daha
  • öncelikle sapla samanı birbirine karıştırıp kadın cinayetleri gibi hassas konuları, kendi sapkınlıklarınızı meşrulaştırmak için kullanmayın. eşcinsellik bir sapkınlıktır ve saygı duymuyorum. ama kadın cinayetlerine de göz yummadığım gibi emin olun sizden daha çok savunuyorum kadınları. gidin kapalı kapılar arkasında ne yapıyorsanız yapın kimseye gösteriş yapmanıza gerek yok. derdiniz reklam etmekse kendinizi biz görmek istemiyoruz. ha hislerini, duygularını ve fantezilerini yaşamak istiyorsan zaten git evinde kapalı kapılar ardında yaşa kimsenin bir şey dediği yok. kimseden de zoraki saygı beklemeyin.

not: hetero ilişki de olsa ortalık yerde yapılmasına bizde karşıyız. git başbaşa hetero homo ne yapıyorsan yap.
  • sevgi de saygı da zorunlu değildir. temel mesele zarar vermemektir.

sanki her heteroya saygı duyuluyor mu? kime ne bir insanın cinsiyetinden, ırkından, yöneliminden, kökeninden, dininden, inancından, inançsızlığından...

topluma ve kendine zararı olmayan, kendi halinde insanlara insan ister istemez saygı duyuyor zaten. ama saygı talep edilmez.

birbirine zarar vermeyen, 'benim tarzım değil ama senin de hissettiğin gibi yaşamanı destekliyorum' diyebilen bir toplum olabilmek dileğiyle...
  • başlığı açan arkadaş saygıdan ziyade nefret suçu içerebilecek tavırlardan uzak durmakla eşdeğer bir yaklaşıma davette bulunuyor. pek de haksız sayılmaz, hızlıca entrylere göz attığımda onlarca entryde nefret suçunun dibine kadar işlendiğini fark ettim.

hala lut kavmi, çocuğuma örnek, görmek istemiyorum, doktor olsa muayene olmam vs. tarzında göz acıtan entryler gördüm.

bu bedevilere ne anlatıyor, ne talep ediyor bilmiyorum ama çoğu istiklal pride'daki alperen tipler gibi.

biraz gidin ötede oynayın zaten ortak paydamız yok ve olmayacak, aynı gemide değiliz.

ancak,

çok üzüleceğin haberlerim var. okulda öğretmeniz, bankada memuruz, mecliste vekiliz, mahallende kasap, güldürü showunda oyuncuyuz. alışın her yerdeyiz.

(bkz: nerdesin aşkım)
    (bkz: burdayım aşkım) (bkz: dünya yerinden oynar ibneler özgür olsa)
  • adamına göre değişir. eğitim hayatımda toplum tarafından lgbt üyesi sanıldığım için yürüyenim de arkadaşım da oldu. eşcinsellikden bir zarar gelmez. lakin profilinde bir paragraf kendine yakıştırdığı etiketler varsa kaçın.
    çoğunun seçimlerine saygı duysam da "insan" olmak hakkındaki tutum ve yaşayışlarından saygımı kaybediyorlar.
    ne önemi var ki? azınlıkların yükselişi ile yükselecekler, sen düz olduğun için hor görüleceksin. yapacak bir şey yok... çocuğunu pedofililerden korumaya çalış yeter.
  • (bkz: #108207167)
    saygı duyma veya sempati besleme zorunluluğum olmadığı gibi bu tipler sayesinde çoğu insan gibi itici ve antipatik buluyorum.
    edit:silip kaçtı.
    https://hizliresim.com/i6ecox
  • çoluğunu çocuğunu gaylerin olduğu ahlaksız anarşist kaotik düzenlerde yetiştirmek istemiyorlarmış. ya kardeş inan ben de bırak çoluğumu çocuğumu sizin gibi ırkçı, cinsiyetçi, kalpsiz varlıkların arasında yetiştirmeyi; sizinle aynı havayı solumayı bile istemiyorum. ama işte her istediğimiz olmuyor. neyse, bi kaç yüz yıla soyunuz tükenir; malum doğal seçilim.
  • rahatsız oluyorsan çocuğuna milleti kesmemeyi, röntçülük yapmamayı öğret. çocuk yetiştirmeyi öğren, ondan sonra insanların nasıl yaşayacağına karış..
  • lgbt'ye saygı duymamakla insanların cinsel yönelimlerine saygı duymamak aynı şey değildir. bu ikisini ayırt edebilmeniz lazım.
    bir örgütlenmeyi doğru bulmak zorunda değilim, hedeflerini ve yaptıklarını onaylamak zorunda hiç değilim bu beni kadın cinayetleri savunusu bir yobaz yapmaz çünkü onur yürüyüşü adı altında düzenlenen etkinliklere çocukları alet edişiniz de midemi bulandırıyor olabilir bu yüzden iki etken arasında illaki pozitif bir korelasyon kurmanız gerekmiyor.
  • "insan anatomisine ters" demiş hıyarın teki. ne bağlamda ters? argümanları alalım. bakalım neler yumurtlanacak.
  • insanın karnının acıkması gibi olağan bir durum.
    lgbt de başlık sahibine saygı duymayabilir,
    gidip birbirlerini boğazlamadıktan sonra konuyu tartışmanın 70 tane entry girmenin mantığı nedir?
42 entry daha