şükela:  tümü | bugün
  • çinli snooker oyuncusu. tian pengfei ile birlikte çin'in umutları. tabii ding junhui sayılmazsa...
  • joe swail maçında 3 kere yumruk şov yapıp eline alan ama sonunda gülen taraf olan snooker oyuncusu. neyseki roketimiz* geldi de bu sevimsiz heriften kurtardı bizi..
  • 1987 doğumlu, snooker’ın uçarı çocuğu. kendisini bu yönüyle neil robertson’a benzetiyorum ben. bu kadar profesyonel bir camiada denediği ve kimi zaman başardığı ele avuca sığmaz potlar için söylenebilecek en uygun şey kendisinin amatörlüğünden ziyade muzip ve haşarı yanının karakterinde dominant oluşudur. dolayısıyla kendisini izleyen biri yüksek ihtimal ya tarzından nefret edecek ya da onu çok sevecektir. ortasının olabileceğini düşünemiyorum. ben de 2. gruba dâhil olanlardanım.

shanghai masters 2009’da, üstelik ilk kez oynadığı finalde, hem de ronnie o’sullivan karşısındaki performansı, gerçekten kelimelerle tarif edilebilecek gibi değil. izlemek gerekiyor. geleceğinin açık olduğuna inandığım bu çocuğu denk gelirseniz muhakkak takip edin. amaann daha bilindiklerin maçı var boşver deyip geçmeyin.
  • gümbür gümdür gelen genç snooker oyuncusu. birçok çinli oyuncunun soğuk kanlı duruşu aksine, mimikleri ve hareketleriyle atış sonrası duygularını daha fazla belli ediyor.
  • (bkz: li hang)
  • bugün ronny ile yaptığı maçta her atış öncesi 5 dakika düşünerek ve sıra her kendine geldiğinde beyaz topu hakeme sildirerek beni çıldırtan kişi.
  • uk championshipte yaptığı sevinme hareketlerini abartan çinli.oğlum snooker oyununda rakibe saygı vardır bu ne apaçi gibi ayrıca çok itici duruyor.ulan gören de dünya şampiyonu oldun sanıcak.

https://youtu.be/dejpr8qpma8?t=19217

ayrıca tom ford maçında'da yine apaçiliğini göstermiştir.tom ford yüzüne bakmadan elini sıkmıştır.

https://youtu.be/wihorrr9nwo?t=16235
  • bugün oynadığı david grace maçını 4-2 gerideyken son 4 frame'i alıp maçı 6-4 kazanarak birleşik krallık şampiyonasında ilk defa final oynamaya hak kazanmıştır. finaldeki rakibi ise neil robertson mark selby ikilisinden biri olacak. an itibarıyla neil robertson 4-0 önde. peri masalını gerçekleştirmesine bir maç kaldı finalde karşısına kim gelirse gelsin zor bir rakip olacak. bakalım ne yapacak.
  • ciddiyetsiz snooker oyuncusu. yaptiklari ronnie gibi aykirilik degil, saklabanlik yapiyor. snooker'a yakismiyor. abd'deki power snooker turnuvalarina katilsin.
  • kariyerindeki ilk şampiyonluğunu bu gece oynanan english open turnuvası finalinde judd trump'a karşı kazanmıştır.