şükela:  tümü | bugün
 • abisi 5-star recruit'di, kardeşiyse 4-star.

  kendisi ise sadece 3-star, zaten videosuna şöyle bakınca kardeşlerine göre biraz daha sığırımsı ve kazma görünüyor.

  isterse 172 sayı atsın.
 • inanılmaz bir skorer 27.4 ortalama ile oynuyor. bu ortalamanın sezon değil kariyer ortalaması olduğunu da belirtmek lazım. dayanıklılığı, boyu ve gücüyle inanılmaz işler başarıyor. hiçbir zaman şova kaçmadan oynaması insanların hoşuna gitmese de bence daha mantıklı olanı yapıyor. gerçek seviyesini ucla bruins takımında oynamaya başlayınca görmeye yaklaşabiliriz. yazı çok iyi bir şekilde geçireceğini düşünüyorum ardından ucla da inanılmaz atletler çıkarabilen bir okul. bunu çok iyi kullanacağını düşünüyorum. mental olarak çok iyi olduğunu düşünüyorum ama kendini aynı zamanda inanılmaz bir atlete çevirecek bu süre içinde. kişisel düşüncem bu. bir aksilik olmazsa 2018 nba draftının ilk 10 sırasından gideceğini düşünüyorum. gelişimimin üzerine özenle düşerse ilk 2 sıradan seçilir. özetle inanılmaz bir potansiyeli olan oyuncudur. sadece bekleyelim.
 • ball brothers'tan en az şans verileni. nba'de şans bulamaz diyen de var.

  şahsen benimse en iyi olacağını düşündüğüm. içinden bir jimmy butler da çıkabilir nick young da. izlediğim kadarıyla eline geleni atıyor. özgüveni tavanda.
 • (bkz: #69286122)
 • çin'de iki ucla'li takım arkadaşıyla** birlikte louis vuitton mağazasında hırsızlık yaparken yakalanmış ve tutuklanmış topçu. normal şartlar altında, kanıtlandığı takdirde bu suça 3 ila 10 yıl arası hapis cezası verilebildiği söylenmiş.

  görünen o ki davar ball'un genleri bütün aileye sirayet etmiş, yazık.
 • hırsızlık yaparken yakalandığı ülke çin halk cumhuriyeti olduğu için siki tutmuş olan arkadaşımızdır. artık davasını beklerken en az bir ay kodeste tutulacak.

  bu top ailesi komple psikoloji biliminin konusu olur.
 • baba baskısından kurtulmak için çin hapishanelerini yeğlediğinden şüphelendiğim ball ailesinin az yetenekli üyesi.
 • kimsenin siklemediği ortanca oğlan. ruh hastası babasının haberi bile yoktur yaşananlardan.
 • muhtemelen eğlencesine yapılan bir şeydi çünkü ihtiyaç sahibi değil,arkadaş kurbanı da olabilir. tabi hastalık ihtimali de var ama üç kişi olunca o ihtimal de pek mümkün değil.

  sadece ismiyle(babasının hype etkisi) nba'de havlucu olabilirdi ama bu olaydan sonra artık pek mümkün değil. (bkz: #69585363)
 • bana kalırsa dikkat çekme çabası ile yaptığı bir şey. davar sürekli lonzo ve lamelo hakkında konuşuyor. bu çocuk sikinde değil afedersiniz. popülarite olarak hem küçük hem büyük kardeşinin %1'i kadar anca popüler olması muhtemelen babasının da umursamaması ile dikkat çekmek istedi. tabi bunu çin'de yapmak saçmalık, çin kolay kolay geri vermez, hatta hiç bile vermeyebilir.