şükela:  tümü | bugün
  • 2017 nba draftında 1. sıradan seçilme ihtimali olan lonzo ball'un bir yaş küçük kardeşi.

bir lise maçında 56 sayı attıktan sonra, ertesi maç 72 sayı atmış. sezonun ilk üç maçı itibariyle ortalaması 51.3.

seneye ucla'de oynayacak.
  • abisi 5-star recruit'di, kardeşiyse 4-star.

kendisi ise sadece 3-star, zaten videosuna şöyle bakınca kardeşlerine göre biraz daha sığırımsı ve kazma görünüyor.

isterse 172 sayı atsın.
  • inanılmaz bir skorer 27.4 ortalama ile oynuyor. bu ortalamanın sezon değil kariyer ortalaması olduğunu da belirtmek lazım. dayanıklılığı, boyu ve gücüyle inanılmaz işler başarıyor. hiçbir zaman şova kaçmadan oynaması insanların hoşuna gitmese de bence daha mantıklı olanı yapıyor. gerçek seviyesini ucla bruins takımında oynamaya başlayınca görmeye yaklaşabiliriz. yazı çok iyi bir şekilde geçireceğini düşünüyorum ardından ucla da inanılmaz atletler çıkarabilen bir okul. bunu çok iyi kullanacağını düşünüyorum. mental olarak çok iyi olduğunu düşünüyorum ama kendini aynı zamanda inanılmaz bir atlete çevirecek bu süre içinde. kişisel düşüncem bu. bir aksilik olmazsa 2018 nba draftının ilk 10 sırasından gideceğini düşünüyorum. gelişimimin üzerine özenle düşerse ilk 2 sıradan seçilir. özetle inanılmaz bir potansiyeli olan oyuncudur. sadece bekleyelim.