şükela:  tümü | bugün
 • halter sporunun yaşayan efsanelerinden biri olarak görülen 1987 doğumlu çinli sporcu.

  69 kg'da silkme (198kg), koparma (166) ve toplam (359) rekorları hala kendisine aittir. silkme rekorunu polonyadaki şampiyonada koparma rekorunu ve toplam rekorunu ise kazakistandaki yarışmada kırmıştır.
 • müthiş hızlı ve güçlüymüş kendisi. shi zhiyongu çok kere tokatlamışlığı var. ama koparma rekorunu belki bizim daniyar kırabilir haa.

  edit: 211 kiloyu cleanleyip kitleyememiş bir manyaktır. hayal etmeniz için söylemek gerekirse 211 kg ağırlık 94 kilo sikletinde birine bronz madalya getirebilecek bir kaldırıştır. bu abimiz ise 69 kilo sikletindedir :o
 • reis uzun sakatlığının ardından geçen sene tekrar çalışmalara başlamıştı. kendisini geçenlerde çin ülke şampiyonasında izledik.

  önceki entryde shi zhiyong ile rekabetinden bahsetmiştim. hala snatchleri shi den iyi ancak ne yazikki shi zhiyong insanüstü clean and jerk rakamlarına ulaşmış. 2. tamamladı liao reyiz. clean and jerk dünya rekorunu artık ikisi paylaşıyorlar. shi zhiyong ibnesi kazaninca hemen adamin yanında artistliklere başladı. seni hiç sevmiyorum sütoglan.
  umarım 2020 olimpiyatlarında rekabetleri devam eder diyerek entryimi noktalayayim.