şükela:  tümü | bugün
  • tem bağlantı yolunun üzerinden geçen ve bulgurlu mahallesini örnek mahallesi ve fetih mahallesine bağlayan, libadiye caddesi üzerindeki köprüdür
  • 120 gün sürecek yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılmış, alternatifi az olduğu için trafiği baya sıkıştırmış köprüdür.
  • yenileme degil emar insaata yol acmak icin kapatilan ve hayatimi zehir eden koprudur.

normalde 3 saniyede gecilecek yeri yemin ediyorum abartmiyorum 1 saat on dakikadir gecemedik otobusle. butun otobusler iclerinde binlerce insansira sira ayni yolda bekliyoruz.

delirmek uzereyim.
  • adamlar kafasına göre köprü yıkıyor yol kapatıyor.binbir türlü belanizi versin.

3 farklı yerden cuk kadar sokağa aktarma vermişler.allah yine belanızı versin.

birazcık da halkın yanında olun.hayir ise otobüsle gidip gelenin ne sucu var
  • yokluğu yaradır... tem'in anadolu yakasında kadıköy'e doğru alternatifsizlik yaratmıştır. ne zaman biteceğini bilenler yeşillendirsin zira çıldırmak üzereyiz...
  • 120 gün demişler yapım süresine. 1,5 ay sonra açılması gerekiyor.
  • her 2 sokaktan birinde inşaat olan istanbul'da, yine birileri inşaat yapabilip rant sağlayabilsin diye şehirdeki ana geçişlerden birini tümden kapatıp, aylarca milyonlarca insanı etkileyecek rezilliğe imza atan belediyeye ait köprü.

5 dk sürecek yolun 2 saate uzamasına sebep olup herhangi bir alternatif üretmeyerek "inşaattan arta kalan yollar varsa oradan geçin" denmiş durumda.

insan bari bir tane trafik polisi koyar, belediyeciliği imam hatiplerden mi öğrendiniz allasen?

rüşvet nelere kadir.
  • mesela türkü yakma geleneği halk arasında falan sürüyor olsaydı bu köprüye türkü yakılırdı şimdi. sahi köyden gelirken köyün iyi yanlarını niye getirmediniz sevgili ilk kuşak kentligibiler? şöyle bişiy olabilirdi: libadiye köprüsünde bıraktım saatlerimi, ey zalım emar yedin gül gibi ömrümüzü filan gibi bişiy. olmaz mıydı, olurdu bence?