şükela:  tümü | bugün
  • 2019 seçimlerinde ortaya çıkacak durum.

kiminle görüşsem( işçi, memur, esnaf, çiftçi ) liberal demokrat parti diyor, başka da bir şey demiyor.
    medya bu gerçeği görmezden gelse de, halkın liberalizme olan teveccühünü ekranlara getirmese de liberal demokrat parti aşkı gönüllere dalga dalga yayılıyor.

şimdiden hayırlı olsun diyorum.
  • (bkz: dürüst)
  • japonya'da gerçek türkiye'de bedtime stories'tir maalesef..
  • 69 yıl öncesine dönüp, başlıktan liberal kelimesi çıkartılınca bu iş oluyor.
  • liberal, komünist, yunan, ermeni, kürt, yahudi gibi kelimeleri küfür olarak kullanan, demokrasiyi bir araç olarak gören toplum mu liberal demokrat partiye oy verecek?

seçmen önceki seçimlerde cem toker'e git kumda oyna dedi, o da delikanlı gibi gitti kumda oynadı. barajın %10 olduğu bir ülkede küçük partilere oy vermek boşa oy vermektir.

liberal demokrat partinin fikirleri bana daha yakın olmasına rağmen şahsen chp'ye oy veriyorum.
  • abi sen kimlerle görüşüyorsun? internet haricinde tanıdığım tek ldp liler, sandık gözcüleri.
  • şaka maka hiç ziyaret edip bir oturup konuştunuz mu bilmiyorum. ama istanbul il başkanlığını yarın saat 2'de (o saatte laga luga için toplanıyorlar. denk gelirseniz şarap ikramı da oluyor) bir ziyaret edin kendilerini. çok içten, samimi, sempatik ve genç bir oluşum. partinin babaları da oldukça açık fikirli, çağdaş ve kültürlü. ufacık birazcık oy oranı olsa (%1) pusulayı yunus ile şenlendireceğim...
  • cem yılmaz dahi yeni filminde ki besim toker karakteri ile besim tibuk ve cem toker’e göndermede bulunmuştur.

herkesin bildiği ama kimsenin dillendirmeye cesaret edemediği gerçek.