şükela:  tümü | bugün
 • aynı ortak zevklere ve kafa yapısına sahip olduğum, yan yanayken gayet eğlendiğim, (gülerken bir de yanındakinin kolunu bacağını sıkmasa) bikaç ay sonra iş ortağım olacak olan sağlam galatasaray'lı sözlük yazarı. ispanyolca ve portekizce isimleri çok sever kendisi.
 • bu adam bir futbol oynuyor, öyle böyle değil. bakıyorsun; ince, zayıf, çelimsiz dersin. değil. acayip kuvvetli, ayakları yere çok sağlam basıyor. tüm atletik özellikleri üst düzeyde, bunun yanına top tekniği, şut becerisi ve oyun zekasını da ekledin mi libertadores çıkıyor ortaya.

  tüm bunlar iyi bir futbolcu için gerekli özellikler fakat yeterli mi? bence değil. libertadores'te de fazlası var zaten. hırslı, kolay vazgeçmeyen, son saniyeye kadar mücadele eden, yardımlaşmayı seven bir yapısı var. her futbolcu takımında bu karakterde adamlar ister, ben de bu anlamda çok şanslıyım.

  dedeler sk'dan takım arkadaşım.
 • bu aralar babasının, kendisine yaptığı iş teklifleriyle daralmakta olan yazar.

  (bkz: sevkiyat müdürü)
 • ben bu adamın heyecanlı bir maç izlerken yandan yandan dürtüp, istemsiz olarak yumruk atmasına hastayım.

  bir de 30 kere vurgu yapılmış ama birlikte oynadığım en iyi iki futbolcudan biridir kendisi.
 • bugün doğum günü olup 26. yaşını kutlayan ve şu an bensiz pastaları, börekleri, çörekleri yediğini düşündüğüm yazar.

  iyi ki var evet.
 • kopyacı biraz.

  (#27089145)

  sambadi elsıs tivit

  edit: aynı adam çıktı ya lan. bu da burda kalsın o halde ibret namına. türkiye'de dedektiflik bu yüzden ilerlemiyor azizim. heves-kursak eğrisi hiç öyle eğri değil.
 • upuzun saçlarına hasret kaldığımız über metalhead, festival arkadaşı, kaslı hede. uzun zamandır görüşmemiş olsak da ikimizin de sevdiği bi grup gelse konser için hemen organizasyon yapılır anında biletler alınır gidip eğlenilir (bkz: 26 temmuz 2013 iron maiden istanbul konseri). evet efendim kendisiyle 10 yıldır tanışırız 100 yıllık espriler yapıp yıllar sonra bile tebessüm ettirir adamı
hesabın var mı? giriş yap