495 entry daha
  • fındık badem ceviz kuru üzüm kombinasyonu auv
  • ince bel
  • uzun kirpikler.
  • parmak arası terslikten dışarı firtan serçe parmak. yazarken bile içim gittttiii ohhh..
  • birisi ot demiş fakat ot uyuşturucudur, uyarıcı değil.
    uyarıcı libidoyu yükseltir. uyarıcılar (bkz: met) yani (bkz: metafetamin) (bkz: kokain)
    uyuşturucular (bkz: esrar) (bkz: xanax) (bkz: lustral)
    ayrıca magnezyum çinko gibi şeyler de libidoyu yukarı taşır

edit; çok fazla mesaj kutum yeşillendi. arkadaşlar 1-2 fırt ot sizin heyecanınızı alır bu yüzden libidomu tavan yaptı demeyin. 1-2 kadeh alkol alıp rahatlamak ile aynı şey. libido dediğiniz şey cinsel arzudur. bu da testosteron / östrojen dengesi ile alakalıdır. bilimsel bir konu ama uzun uzun yazamayacağım

edit2; xanax uyuşturucu değil antidepresandır diyenler oluyor. uyuşturucular bağımlılık yapar ve sizi sersem ederler. 1 sene düzenli xanax kullanan bir insana 1 hafta xanax verme krize girer. uyuşturucu için anasını babasını kesenler vardır. xanax da tedavi için kullanılır esrar da (yurtdışında). hala xanax ve türevi ilaçlara nasıl uyuşturucu diyemiyorsunuz anlamadım? tedavide kullanılıyor diye uyuşturucu olmayacağı anlamına gelmez.

edit3; esrar içtim 3 posta gittim diyen var. güzel kardeşim esrarın ana maddesi thc. bu madde vücutta kan şekerini düşürür, düşük kan şekeri düşük basınç demektir. seni sakinleştirir, nabzını düşürür. bir penisin erekte olabilmesi için yüksek kan basıncına ihtiyaç vardır. siz ikisi arasındaki bağlantıyı umarım kurabilirsiniz.
  • otuz üzeri yaş,kirli sakal, iri vücut ve gögüs kılı *
  • alkol, loş ortam, kısık sesli müzik üçlüsü. şüphesiz.
  • zeka. böyle derinlikli bir aforizma ile göt eden hatun kişiler beni benden alır seni sana bırakmaz .
  • kesinlikle alkol; özellikle de viski.
8432 entry daha
hesabın var mı? giriş yap