şükela:  tümü | bugün
  • sayısı bu kadar çokken kendisinden hiç bahsedilmemesine şaşırdığım erkek.

libidosu yüksek kadınla ten uyumunu yakaladıklarında çok iyi bir çift olurlar.
  • liselidir. mezun olmuşsa bile liselidir.
  • dışardan normal gözüküp içinde fırtınalar kopandır. libidosu yüksek kadın ile veya başka bir libidosu yüksek erkekle uyumu yakalayabilir. böylece güce denge gelir.
  • sağlıklı, normal erkektir. tabii erkeklerin ne kadarı sağlıklı ve normal onu bilemem.
  • mirket gibidir.

gözü hep etrafta aynı uyumu yakalayabileceği partner arar.
  • farkında olmasa da bazen rahatsızlık verebilir. bazı şeylerin tadını kaçırabilir, bir şeyleri düzelteyim derken cinselliği unutabilir, yine de libidosu düşmez ama arafta kalır tuhaf bir durumdur.
  • libido dedigimiz sey testesteron hormonudur. testesteron testi normalden yuksek ciktigina gore ben oluyorum bu.

selam kizlar, bora ben (:

edit: sozluk mericleri eksileyedursun bazi hanimefendiler mesaj atti. kendilerine tesekkur ediyorum.

kiskanmayin lan ipneler...
  • libidonun yaşam enerjisi olduğunu akılda tutarsak beyaz yakalılar arasında oranının oldukça düşük olduğunu düşündüğüm erkek tipi.
  • şimdi yalan söylemeye gerek yok arada bir, bir iki gün düştüğü de oluyor dediğim şey.
  • cevremdeki erkeklerle kiyasladigimda kendim oluyorum. bircok kez alay konusu dahi oldum. normalde dahi ortalama genc kadin ortalama genc erkege cinsel yonden ayak uyduramazken yuksek libidoya sahip olmak tam bir bas belasi.
    berbat bir durum.
    limon kimyon zorro ustadin ifade ettigi gibi cinsellik erkek icin hic bitmeyen susuzluk ve cesmeden suyu kadinlar veriyorlar. secme sansi olsaydi eger sanmiyorum ki hicbir erkek bu durumu istesin. bir de yuksek libidolu erkekleri dusunun.
300 entry daha

hesabın var mı? giriş yap