• kar yağarken şarap içelim zirvesinde tanıştığım şirin, sıcak ve güzel suser..
  • her daim sabırlı her daim zarif.
  • type o negative dinleyen, polanski izleyen, haneke'den laf açan, tarih okuyan biri.. ki bu kadarını da daha topu topu on dakikalık bi muhabbet sonucu aldım ha, iki gün konuşsak allah bilir daha ne cevherler çıkardı.. "trt 2 gibi kadın" buna deniyor demek ki..
  • sanki icime doğmuş bu insan mantikli diyaloglara girilecek insan diye düşünmüştüm yanilmamişim, okulumdan* mezun olmaya bir gün kala bana yeni bir arkadaş kazandirdi. gördük ki adi gibi ilaç bir hatunmuş ayni zamanda altinci nesilmiş hoşgelmiş. *
  • içindeki kelebeklerin bir an evvel yeniden uçuşmaya başlamasını dilediğim yazar. yorulmuştur onlar uyuyolardır şimdi. sabah uyanınca uçarlar yine...

"alışır her insan, alışır zamanla kırılıp incinmeye
    çünkü olağan yıkılıp yıkılıp yeniden ayağa kalkmak"
  • bağımlılık yaptığı doğru olmayan, bu konuda bünyeye göre farklı etki gösteren, psikolojik rahatsızlıkların sindirim sistemine olan etkisini sindirim sistemindeki organların salgılarını düzenleyerek azaltmaya hedefleyen ilaç.
  • bu aralar cok konuşmak istediğim ama bir türlü denk gelemediğim sanki yillardir arkadasimmis gibi hissettiğim şeker insan. **
  • arena'nın uyuşturucu müptelaları tarafından kullanıldığını ortaya çıkarması ile yeşil reçete kapsamına alınmış bir ilaç.
  • antikolinerjik etkili tablet. özellikle sinirli kisiliklerin mide barsak sorunlarında yardımcı ilac olarak endikedir.agiz kurulugu ve bazen carpinti yapmak gibi yan etkileri vardir
  • (bkz: libresse)
hesabın var mı? giriş yap