1. firansısca "özgürlük" anlamına geldiği düşünülebilir ama değildir.
  2. bir hijyenik kadin bagi markasi. genelde gencleri avlamaya yonelik reklamlar yapiyorlar.
  3. bir reklaminda, kizi balo ya da dansvari bir yere davet eden* bir gencin, kiz libresse kullandigi icin, eglenceye eglence katildigini, mutlulugun rahat hareket edebilme ozgurlugunden gectigini dusundugu gibi sacma salak bir tema isleyen, "erkekler libressei tercih ediyor" gibi bir slogan ureten ped markasi.
  4. son derece anlamsız bir reklam çeken hijyenik kadın pedi markası. tombul bir sibel can, saçma sapan bir charlie nin melekleri teması ve ne alakası olduğunu hiiçççç anlamadığım ateş topu ile nereye ulaşılmaya çalışılıyor, mesaj ne, bu adamların başarısız reklamlarda harcayacak çok mu parası var???
  5. ateşiniz yüksekse kullanmanız gereken ped markasıdır.
    napalm da atsaydınız abiler???
  6. yayınlanmaya başlayan son sibel can 'lı reklamıyla hijyenik ped piyasasında çığır açan marka. önceden sadece mavi renkli sıvıları dökerlerdi bu pedlerin üstüne şimdi lav silahlarıyla yüksek ateşe tutuyorlar!?!
  7. yeni-aptal-anlamsız reklamıyla satışları düşecek ürün.*
  8. aslinda diger bir marka pedin*** plastige benzer ust yuzeyine saldiran bir reklami olan urun. bunun aciklamasi da sudur; yapilan arastirmalarda* genc kizlarin en cok bu sozu gecen markalarin ust yuzeyinin plastikimsi olmasindan rahatsiz olduklari ve bunun ciltlerini tahris etmesinden korktuklari gozlemlenmistir.
    libresse de bu fikri kullanarak kizlarin bu rahatsizliklarina tercuman olmustur. kendi kitlesine uygun bir reklamdir sonucta, sibel can kanimca cok dogru bir secim olmasa da hulya avsar benzeri hem orta yasa hem genc kizlara hitap etsin diye oraya getirilmistir.
    yani musterih olun, hanimlar beyler.. genc kizlarimizin kimi uzuvlarindan alev cikmamaktadir. yari ejderha insanlar yasamamaktadir. alev testi plastik gorunumlu yuzeyi ozellikle vurgulamak icin yapilmistir.
    bunun yerine bir doktor cikarip "plastik yuzey soyle zararlidir" da denilebilirdi. ama denilemez.. cunku degildir.. sadece cildi hassas olan kisilerde pisik gibi rahatsizliklar olabilir bazi pedlerden oturu***, fakat bu kisisel bir sorundur ve hicbir markayi butunuyle baglamaz.
  9. sibel can'lı reklamı akıllara ciddi anlamda durgunluk veren kadın bağı.

oncelikle reklama saygı duymadan edemedim çünkü hangi otlu kafa, hangi iq, hangi insan evladı bu düşünceyi yakalamış ve hayata geçirmişse onu kutlamak lazım. matrix ve charlies angels arasinda bir yerde olayı kadın bağına bağlamayı becermiş bu vatandaş.

ustelik sibel can'ın balık eti görüntüsünü iki ince hatun ile destekleyip bir nevi de nasa'nın uzaya giden challanger uzay gemisinin kalkıştan önceki iki ince bir kalın roket'ini de canlandırmışlar.

aldığımız haberlere göre, iki eli çapraz yaparak ateş etmek için sibel can tamı tamına 14 saniye eğitim görmüş.

libresse reloaded, libresse revolutions, lord of the libresse (bülen ersoy versionu) gibi yeni çıkışlar yapıp bizi hayrete düşürmelerini bekliyorum...

... a çok afedersiniz. biraz düşündüm de... hakkaten bu iğrenç fikirler insanın aklına gelebiliyormuş... az önce aklıma gelen bir fikri reklamcı arkadaşlara ekşi vasıtası ile iletmek isterim:

libresse reklamının yeni slogani olmasını, sizden de bu felaket için özür diliyorum.
    "kadinin sana bağlanmiyorsa, ona kadın bağı al, ona bir libresse al"

libresse hakkında bilgi verin