• benim sevgilim bunu kesip kesip gelip bana anlatıyo. ben de öyle masal gibi dinliyorum. büyüksün lich king!*
  • kafası kıyak bikaç elemanın, "hadi eğlenelim bir yandan da müzikte yaparız yeaaa" diyerek bir araya geldiği thrash revival dalgasının yeni guruplarından. medyada municipal waste ve gama bomb kadar ses getirmeseler de onlar kadar eğlenceliler.

ayrıca, "attack of the wrath of the war of the death of the strike of the sword of the blood of the beast" gibi fantastik şarkı isimleri ile hayranlarının kalplerinde şimdiden taht kurmuş durumdalar.
  • 2004 yılında kurulan şukela ötesi bir thrash grubu.

necromantic maelstrom - 2007
    toxic zombie onslaught - 2008

olmak üzere 2 adet full-length albümleri var ve "çatır çatır" thrash'in hakkını veriyorlar abiler.

line-up'ları da şöyle bir all-star kadrosu:

a fucking tyrannosaur - vocals
    rambo - lead guitar
    the hulk - rhythm guitar
    darth vader - bass
    hulk hogan - drums
  • gelmiş geçmiş en karizmatik oyun karakteri.
  • savaşı hakkında söyleyebileceğim tek şey şudur ki: omfgwtfimbaness

--- spoiler ---

vanilla'dan beri bu kadar güzel bir savaş görmemiştim. savaş 20 dk sürüyor. özellikle lich king'in savaşın sonunda herkesi şak diye öldürmesi, sonra muhabbet sohbet derken bi anda resurrect olunması (hatta blood legion guildinin bir elemanı "tüh öldük lan" diye release'e basmıştır, sonradan cr ile geri geldi kendisi.) tüğlerimin diken diken olmasına sebep olmuştur. (kimler neler konuştu ayrıntıya girmeyeceğim, çünkü kesinlikle izlenmesi gereken bir sahne, spoiler için bile fazlasıyla spoiler). çok eski bir oyuncu olarak yeniden başlama damarlarımı depreştirdi. kendimi zor tutuyorum efendim.

--- spoiler ---

videoyu tüm warcraft sevenler izlemeli, izlettirmelidir. gerçi lich king'in ölümünden sonraki cutscene kısmı biraz klişe olmuş.

blood legion 10 kişilik mod, dünyada ilk (türkçeye çevrilince bi acaip oluyormuş lan):

part1: http://www.youtube.com/…3a3a3a&color2=0x999999&hd=1
    part2: http://www.youtube.com/…3a3a3a&color2=0x999999&hd=1

bu da ölümü sonrası video:

http://www.youtube.com/watch?v=6znru0bauso
  • bos simsiyah bir zirhin icinde, tek basina oturan. biz olmayi ogrenemedigi icin sonu hak eden... loreun icine ettiler, oyunu kolaylastirdilar yok zevki kalmadi filan derken, neredeyse illidan ya da archimonde kadar keyifli bir progressle lich kinge karsi durmak cok keyifli olmustur... ilk defa yeni bir bilgisayarim var ve hala raide gitmekten keyif aliyorum dedirtmistir uzun zaman sonra... saatlerce of demeden wipedan wipe a kosmak bile inanilmaz keyifli olmustur ve hp bar %10a dogru duserken hissedilen heyecan bambaskadir... %10da herkesin olmesiyle birlikte cutscene baslar... haftada bir iki aksam biraz zaman ayirip bunla vakit gecirmek kesinlikle cok keyifli bir hal alacaktir... icecrown citadel kesinlikle putricide ve sonrasi bosslariyla yeni bir renk olmustur ve lich king son derece keyifli, taktik gerektiren bir fighttir ama hala eskisi dusunulurse o zorluk yok yine de guzel ve heyecanli... ayrica kingslayer guzel bir title kesinlikle!
  • önceleri arthas'ın bedenini eline geçirip ruhunu yoketme planında olan fakat sonrasında arthas'ın büyük bir ruha sahip olduğunu kabul edip onu yeni kral yapan şahsiyettir.
  • black metal sucks isimli bir şarkısı olan old school thrash metal grubu. bu şarkının 58. saniyesinde black metal vokalinin taklit edildiği yer ve anlaşılmadığı için bu kısma "what ?" cevabı beni her dinleyişimde güldürüyor. şarkının sözleri:

over there in norway, the churches all burn down
    let's go dress in goth clothes and get painted like a clown
    awesome leather armbands with spikes like two feet long
    hair is parted down the middle, frowning like a frog

ın league with the devil, talking satan, skulls and hell
    making mommy mad, cause that's original
    ıf you hate good music, then it can't hurt to go
    ımage-conscious assholes, black metal fashion show

ı hope that you get hit by a bus. why?
    black metal sucks
    careful not to smear your makeup
    you suck
    goth clothes and frowns, just like we discussed
    black metal sucks
    auuuuuuuuuugh what?
    you suck

blacke foryst of despayr, taking photos of the band
    put 'em up on myspace you're the envy of the land
    posing with a battleaxe and grimacing with hate
    when you're done with this, figure skating at the lake

the music is best, it's got the hardest metal sound
    quickly riffing on one note is certain to astound
    dimly echoed drumming and some goat heads to distract
    from the terrible screeching that you pass off as your act

ı wish your black clothes would combust. why?
    black metal sucks
    you know what dude, you look like a schmuck
    you suck
    singer sounds like a wounded duck
    black metal sucks
    ı'd rather listen to... us
    you suck

you know how ı know you look like a fool?
    lich king rules
    we're the best band and we're super cool
    we rule
    straight from the 80's and we're old school
    lich king rules
    running out of rhymes, so wading pool
    thrash is the rule
  • çatır çatır old school thrash metal yapan ve bu işin hakkını veren bir gruptur. youtube'da subscribe olduğum "infidelamsterdam" kanalı sayesinde keşfettim ve o günden beri çılgınlar gibi dinlerim.

2012 çıkışlı "born of the bomb" albümlerindeki şarkıların istisnasız hepsi cidden çok iyidir, özellikle combat mosh ve lich king iv insanın içinde hayvanlar gibi mosh pit yapma isteği uyandırıyor.
  • hayran olduğum karakterdir kendisi. hele hor'da * ağır ağır yürüyor da biz kuyruğumuzu kıstırıp kaçıyoruz ya, o ne asalettir arkadaş, o nasıl karizmatik hareketlerdir! sanırım kendisine duyduğum hayranlık yüzünden hiçbir zaman kesemeyeceğim. el kaldıramam ki ben ona. *
hesabın var mı? giriş yap