şükela:  tümü | bugün
 • okulla ba$i baya bir dertte olsa da kedisiyle mutlu mesut ya$ayan polonyalilarin sevdalisi.
 • hayatında hep bir şeylerin eksik olduğunu sanan, potansiyel enerjiyi kinetiğe çevirmekte ağır davranan, aslen çok şeker, muhabbet delisi*, bıcırık*.
 • dalgınlıklar konusunda bir efsane, çoğu zaman balık hafızalı, başına olmayacak işler gelen ve olmayacak şeylere bile inandırmayı başarabileceğiniz *, aklı havada ama her daim şirin kalabilmeyi başarabilen, nefes almadan konuşabilen, simli mimli renkli kız pijamasını bana hediye eden*,sushi kedisini de söylemeden edemeyeceğim anti-üni insanı.

  (bkz: #4850766)
  (bkz: #5645706)
 • şubat ayından beri ev arayıp; taşınmam gerekiyor, taşınmak istiyorum, taşınmam lazım cümleleriyle cümle alemi deli etmiş fakat an itibariyle yeni evini tutmuş olan; ben zaten aradığım, istediğim pırıltıyı bu yeni evde yakaladım, gördüm onu ben buldum diyen evcil şey.
 • bıdır bıdır bişiy anlatırken - ki kesinlikle dinlemesi çok eğlenceli - "ben bazen küçüktüm eskiden..." cümlesini kurabilecek yetenekte, ıspanaklı yalancı börek yapma konusunda kamuoyundan* gayet olumlu eleştiriler alan ve almaya devam etmesini de yürekten dilediğim, alttan milyonlarca dersi olduğu için - aman diyim!! - sınav dönemlerinde dikkat edilmesi gereken*, bazen annemmiş gibi hissettiğim "kız istemeye falan onunla mı gitsek ulen acaba?" dediğim üst düzey bir tatlılık derecesine sahip kızıl şey... ama o kızsa da napiym etkileyiciliğimle sushi 'sini tavladım (bkz: #4537157) ve aramızdaki ilişkiyi engellemeye gücü yetmiycek**
 • bir adet zır deli manyak. mütemadiyen kafayı abuk subuk ne varsa ona takıp çizmekle meşgul. "dünyadaki düzeni sen mi tersine çeviricen, bizi* sen mi adam edicen be gülüm" demek istiyorum kendisine. bi dur bi sakin. hatun kısmısına yakışmaz bunlar(!)*, sen gel benim evimin kadını ol. söz veriyorum hiç pişman olmayacaksın, hem ben sana gül bahçeleri bile vaad ederim.*
 • "metalci şirin" ile "uykucu şirine" birlikteliğindeki uykucu şirine, misafirperver ev sahibesi, börekır...
  hepsi iyi hoş ama gizli hedef'de uyguladığı politik stratejileriyle adamı ruh ve sinir hastası yapma potansiyeline sahip bir insamış kendisi... benden söylemesi :)
 • beykoz üsküdar sari dolmuslarinda beraber yolculuk ederken tanistigim; sima olarak bir benzerinin daha su dünyada bulundugu yetmiyormus gibi ayni bölümde okudugu, kedi asigi badi.*
 • hakkinda bicir bicir ve ciril ciril olduguna dair izlenim edindigim, eurovisionla ilgili muthis tecrubelerini agzim acik kalarak okudugum yazar insan bu insan.
hesabın var mı? giriş yap