şükela:  tümü | bugün
  • uygun fiyatı, şeker ilavesiz ve katkısız olması sayesinde ofiste ara ürün olabilecek lezzetli atıştırmalık bar.
  • içine şeker katan ilginç rakiplerinin aksine gayet başarılı buldum.

bundan önce vitalia biters2go alıp birden fazla tüketiyordum. lezzet bakımından biters20go daha iyi olsa da diyet bakımından artık tercihim lifalif olur.

sonuç olarak bence gayet başarılı bir ara öğün olmuş.
  • toptan nereden bulabilecegimi merak ettigim musli bar. toptan bulamazsam ayni oranlarla evde kendim üretmeyi deneyecegim.
  • kuruyemişli ve bitter çikolatalı olanlarına bugün maaşımı harcadım.

güya ofiste yemek öncesi bi tane yiyeyim ki bu sayede yemeği fazla kaçırmam düşüncesiyle almıştım. fak fuk diyorum.
  • bitter çikolatalı olanı maalesef veganlara uygun değildir.
    içeriğinde tereyağı var. (sayın eti yetkilileri, tereyağı çok gereksiz, çıkarın da rahat rahat yiyelim.)
  • çikolatalı olanın tadı biraz yanık gibi.
  • protein oranı yüksek olanı yapılırsa iyi satabilir.
  • ofiste yenecek en sağlıklı ve lezzetli şey. 100'lük paketlerde satılması gerekiyor ki zulaya atalım.

içeriğinde şeker yok ve elma suyu konsantresi ile hurma özü tarafından tatlandırılmış. zeytinyağı ve tereyağı da bulunuyor. tadı, kokusu herşeyi müthiş.
  • kuruyemişli olanı sağlıklı atıştırmalıklar içinde en sevdiğimdir. genelde bu tip barların şeker oranı fazla oluyor ama bundaki tam benim istediğim gibi az. bol kuru yemişli, kıtır kıtır ve lezzetli.