şükela:  tümü | bugün
  • yeni üye olduğum kuruluş. bugün 1 ocak olmasından dolayı gidemiyorum. güzel biryermi bilmiyorum, gittik'den sonra ayrıntıları yazıcam.
  • 7 aydır üye olduğu spor salonu.

1- satış öncesi verilen hiçbir sözü tutmuyorlar.
    2- hocaları ilgisiz. sadece karı kız ile ilgileniyorlar.
    3- üye takibi yapılmıyor. kilo aldın mı verdin mi nasıl gidiyor antrenman hiç takip 0.
    4- takip ediyoruz adı altında yaptıkları şey kağıdın üstüne adınızı yazmak. zaten 1-2 hafta içinde o kağıt kayboluyor. 7 ayda 3.kere kayboldu benim ki. 2.kere ölçüm yapıp kendi dosyalarına koydular 2 si de yok.
    5- kişiye özel program yazıyoruz diyorlar. 55 kilogram bayan ile 115 kg erkeğe aynı program yazıyorlar. yağ kütle endeksimiz eşit sanırım.
    6- yaptıkları grup dersleri memurlar için hazırlanmış. 7-8 de işten çıkan veya spora asıl vaktini hafta sonu ayırabilen üyeler sadece düz koşu yapabilir. ama gün içinde 3 de 4 de 5 de plates spinning trx streching dersleri var ama. işte memur gibi çalışırsaniz .

parasını zerrece hak etmiyor.
  • lanet olsun dediğim, 'spora bahane bırakmadık' gibi bir sloganları olan fakat sonunda 'spora sebep bırakmadık'a dönen, iyice spordan soğutan kurum.

şube değiştirmek için dert yandığım bir satış temsilcisinin söylediğini aynen aktarıyorum:

'niye ki orası uzak sanaa...'

gideceğim yolu kendine dert edecek kadar ince düşünceliler, kendi çıkarları için müşterilerine yardım etmeme gibi bir durum değil kesinlikle(!)