• o kadar doğallar ve o kadar komikler ki, insan izlemeden duramıyor. normalde aile komedilerini sevmeyen biri olan beni bile kendine bağladı.

imdb
  • son zamanlarda izlediğim en iyi komedi dizisi. kadro inanılmaz, küçük sarışın kızı kaçırmak için amerikaya gidebiliriz ilk uçakla o derecede tatlı.
    yeni çocuklu çiftin maceraları çocuk bekleyen beni korkutsa da yine de eğlendiriyor.
    sözün özü izleyin, izlettirin.
  • çevirileri hep geç çıksa da, bir bölüm için haftalarca beklemek zorunda kalsam da, gönlümdeki yeri her zaman apayrı olacak olan dizidir bu. oyuncuları, diyalogları, konusu ve minik detaylarda saklanan minik mesajlarıyla kalbimde tüm diğer dizilerden farklı ve en özel yerde her daim.

ve bunun thomas sadoski ile hiiiç alakası yok.
  • erken konuşmayı pek sevmem lakin izlemiş olduğum ilk bölümü itibariyle hafiften ısındığım, genel olarak tebessümle seyrettiğim, 1-2 sahnesinde sesli güldüğüm, yer yer zihnimde pek sevdalısı olduğum (bkz: modern family) çağrışımları yapan, uzun soluklu olacak gibi gözüken cbs komedisi.
  • 'one big family, four short stories' cumlesiyle acilan, komedi beklentisini hafif cerez seklinde karsilayabilen, bolumleri yirmiser dakilalik dizi.

dorduncu sezon baslamadi, ne zaman basladigini imdb' te goremedim.

imdb puani su an 7.9

ailenin soyadi 'short'. dizinin basindaki 'four short stories' ayni zamanda short ailesinin hikayesine de refer ediyor sayabiliriz.

bir kac yerde cok kaliteli esprileri oldu, donup tekrar izledim.

oyuncular arasinda tom hanks'in dexter'da hepimizi geren oglu colin hanks de var greg adiyla ve cok basarili.

sadece o degil, cocuk oyuncular bile cok iyi cidden.

favorim ise greg' in avukat esi, guzelim jen.

(bkz: zoe lister-jones)
  • hakkında sadece 6 entry girilmiş olmasıyla şaşırtan şaheser komedi dizisi. modern family'i sevenler bunu da sevecektir.

(bkz: az kişi tarafından bilinen şaheser diziler)
  • cbs'in 2015-2016 sezonundan itibaren yayınlayacağı james brolin, colin hanks komedisi.

http://tvbythenumbers.zap2it.com/…from-hell/401405/
  • 20 dakikada birbirinden bağımsız 4 farklı hikaye anlatan ve her hikayenin 5 dakika sürdüğü çerezlik komedi dizisi.
  • cok guzel sitcom.
  • çok tatlı dizi lan, gerçekten her yaşa hitap ediyor, geceye neşe katıyor. ayrica hunter haley king diye bir afet barındırmakta. uzun süre devam eder umarım.

edit : kızcağız o kadar da güzel değilmiş yav, dekolte tuzağına düşmüşüm :)
hesabın var mı? giriş yap