şükela:  tümü | bugün soru sor
  • windows phone isletim sistemine sahip telefonlar icin indirilebilir hizmet/program/uygulama.

http://windowsphone.com/…57f-44bd-8c12-9984b6aaaf9c
  • guncelleme yapamadigi icin daha guzel ozellikleri olmasina ragmen rakibi olan find friends uygulamasini daha cok sevdigim (sevgili) takip uygulamasidir.
  • google+'a tercih ettiğim uygulama. premium özelliğiyle daha fazla yer ekleyip çevrenizdeki kişilerin geçmiş konumlarına bakabiliyorsunuz. üstelik çevredeki bir kişinin premium olması, çevredeki diğer üyeleri de premium yapmaktadır.

edit: imla
  • android ve iphone desteği de bulunan yazılımdır.
    seçeceğiniz iki noktaya giriş çıkış bildirimleri de ücretsiz gönderen gps olmadan da düzgün çalışan mobil ağlar yada wifi üzerinden konum bilginizi geriye dönük olarak da vermektedir.
    kendi grubunuzda yer alan herkesi takip edebildiğniz güzel bir yazılım icadı.
  • şarjı mahveden uygulama. annemi mersin'den batman'a 12 saatlik bir otobüs yolculuğuna gönderdik. bu uygulamayı kurdum telefonuna, ne olur ne olmaz takip edelim diye. normalde telefonun şarjı günlük kullanımda 2-3 gün dayandığı için bir problem olacağını düşünmemiştim. zaten gece yolculuğu, telefona bakmayacaktı bile.

ama o da ne, saatte %10 şarj emmeye başladı. yolu daha yarılamamışken şarjının %50 kaldığını görünce interneti kapattırdım. uygulamayı da sildirdim.

iphone'da yerleşik olarak var olan "arkadaşlarımı bul" özelliği şarja neredeyse etki bile etmezken bu uygulamanın şarja bu kadar etki etmesi enteresan. tabii özellik olarak life360 çok daha fazla şeye sahip ama şarjı bu kadar yemesi kabul edilemez.