şükela:  tümü | bugün soru sor
 • turkcell ya da nam-ı diğer superonline'ın dropbox tarzı yeni geçirme şeysi. akıllı depo'dan ne hayır gördük ki bundan görelim;

  masaüstü uygulaması yok bi defa, ya cepten ya da web arayüzü üzerinden kullanılabiliyor.
  verilen ücretsiz alan 1gb gibi komik bir seviyede. arkadaş davetiyle falan artırma imkanı yok. gerçi bende şu anda kota 50gb görünüyor ki belki tarifeyle ilgilidir.
  para vereyim derseniz 50gb aylık 3,90 tl, 500gb aylık 9,90 tl, 2,5tb aylık 19,90 tl ki karşılaştırınca dropbox'tan ya da drive'dan ucuz.
  droppbox'tan direkt olarak dosyalarınızı buraya çekme fonksiyonu var ve ilginçtir ki, çalışıyor da.
  aplikasyonu her kapattığınızda, yeniden kullanıcı adı ve şifre girmeniz gerekiyor.
  tek güzel yanı baskı siparişi verme kısmı ki, çalıştığından feci şüpheliyim.
 • 500 gb'ın bedava olduğu ile ilgili bir fotoğraf görünce turkcell işin içinde olduğu için güvenip güvenmeme üzerine düşünürken 500gb'ın platinum üyelerine özel olduğunu, ücretsiz alanın 2gb ile sınırlı olduğunu öğrenmem ile beni şaşırtmayan servistir. hiç işi bilen yok gerçekten. yap şunu 500gb ücretsiz, kullanıcılar dropbox yerini buna geçsin bu sebeple bakarsın operatör olarak da sana taşınır ki (düşünmedim değil) diğer servislerini de kullanır belki ama yok siz 2gb vermeye devam edin ve sektörde bu şekilde sönük kalın. ortada dropbox, google drive ve bunların api'ını kullanan tonla servis/uygulama var iken kullanıcılar sizin 2gb'lık bir tane bile 3.parti uygulamanın desteklemediği sizin servisinize mi geçeceğini düşünüyorsunuz?
 • lifebox'a özel 5 gb olmasına rağmen yükleme yaparken normal netimi yiyen süper uygulama!
 • telefon rehberi artık turkcell lifebox’ta yedeklenebiliyor.

  https://telefonyedekleme.turkcell.com.tr/ web servisinin bir esprisinin olmaması ve turkcell yedek ios 10 desteği vermemesi yüzünden telefon rehberi yedeklemesi yapılamıyordu.

  servis normal ücretli olmasına rağmen turkcell kullanıcılarının mobil paketleri dahilinde olabiliyor. tüm operatörler bu servisi kullanabiliyor.

  lifebox; klasik turkcell kurumsal kimliği ve yazılım&servis mimarisi ile hizmet veriyor.
 • google fotoğraflar varken ve google fotoğraflar çoğu android telefonda entegre uygulama olarak gelirken kullanmaya gerekçe olmadığını düşündüğüm turkcell'in depolama hizmeti.
 • uzak durulması gereken uygulama.
  karadelik gibi içine giren bir daha çıkamıyor. aboneliğimi sonlandırdığım için arşivimi telefona indirmeye çalışıyorum ama uygulama indirmeme izin vermiyor. riske girmeyin sakın lütfen.
 • müşterisini aptal yerine koyan uygulama.

  5 gb hediye falan yalan. internetinizi yiyip bitiriyor sakın denemeyin.
 • turkcell in sayısız kazigindan biri. bir firma tüm konseptini müşterisini sikme uzerine şekillendirebilir mi.? basit bir fatura yatırma işleminde bile size cihaz satmaya tarifenizi yükseltmeye zorla taahütlü paket kakalamaya çalışan orospudan doğma satış temsilcileri cabası.
  edit : bi de sözlükte göt lalesi fanboylari cabasi.
 • işini yapmaya çalışan insanların “orospudan doğma” olduklarını gösteren uygulama. andaval herif o müşteri temsilcisi sana cihaz satmaya veya paketini yükseltmeye bayılmıyor mağaza müdürünün satış baskıları yüzünden sana bunları sunuyor görende kafana silah dayıyor sanacak çıkar istemiyorum teşekkür ederim dersin olur biter.
 • bu uygulamada şifre değiştirmeyi ve tüm videoları, fotoları ve dosyaları bilgisayara bir defada indirmeyi bilen varsa yeşillendirebilir.