şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aylık 3gb internet, 1000 sms 200 dakika konuşma paketi 65 gravni, bugünkü kur ile yaklaşık 7 tl. 30 gravni de hat bedeli var. kimlik pasaport vs istemeden 5 dakika içinde hattı kullanmaya başlıyorsunuz. telefondaki interneti başka bir cihazla paylaşmaya izin vermiyor yalnız.
 • kişisel erişim noktasını hücresel ayarlar kısmındaki apn kısmına iphone yazarak etkinleştirdiğim mobil firma . ilgilenen arkadaşlara duyurulur .
 • turkcell'in yeni servisi.

  sms, arama ve görüntülü arama gibi servisler için artık dakika veya sms paketine ihtiyaç duyulmayacak, bip üzerinden sadece internet paketinizi kullanarak her şeyi yapabileceksiniz. bir nevi voip ve free sms servislerinin birleşimi gibi bir şey olmuş ancak bunu operatörün tek çatı altında kendisi sağlaması güzel. eğer servis başarılı olursa sanırım artık dakika ve sms olayları tarihe gömülecek. tabii data ücretlendirmesi şimdilik merak konusu. 1 dakika = 5 mb falan yapmazlar umarım.
 • kıbrıs'ta kktcell markası altında sadece data hizmeti veren marka.. görüşmeleri bip uygulması üzerinden her yöne yapabiliyorsunuz. 2017'de türkiye'de bu şekilde hizmet verilmesi öngörülüyormuş. (bkz: turkcell)
 • tutmayacak girişimdir. ilk bakışta 50 gb kotayı istediğimiz gibi kullanabilirmişiz gibi gözlüküyor ama sadece 5 gb'ını normal olarak kullanabiliyormuşuz. diğer kalanlar fizy, bip için vs.
 • https://twitter.com/…cell/status/912302208154308613

  "artık kullanmadığın sms ve dakikaya para ödemek yok, #lifecell var." demis.

  anladigim kadariyla artik kullanmadigin sms ve dakikalar yerine, kullanmayacagin, hepsinin, turkcell'in kendi verdigi servislere gore, cok daha iyi muadili bulunan servislere para odeme uzerine kurulu tiriska bir sistem.

  spotify varken senin fizy'ni kim ne yapsin?
  netflix vs varken senin tv plus'ini kim ne yapsin?
  ucretsiz one drive, google drive, dropbox vs varken senin "sakla" ni kim ne yapsin?
  vs, vs...

  turkcell'in yine bos isler pesinde kosmasidir. normalde bu servislerimizi kimse kullanmiyor, bari bundle'layip kullanmak zorunda birakalim kafasi.

  net neutrality'nin de canini okumakta bu paketler ayni zamanda
 • turkcell tahminim türkiye'de ve diğer ülkelerdeki ayaklarında ismini lifecell olarak değiştirecek ve bunu kademe kademe yapacak. ileride görürsünüz at fav'a bekle.
 • reklami hos olmus turkcell seysi...
  https://www.pscp.tv/…ifecelltv/1yqkdrenrvojv?t=1017

  merak edenlere de tarifeleri gosterelim;
  http://www.turkcell.com.tr/…eler/lifecell-paketleri
 • hiçbir cacığa derman olmayacak, karşılığında ensar denen çocuk istismarcısı derneğe katkıda bulunacağınız tarifeler silsilesi.
 • “millet spotify varken fizy’ni ne yapsın
  dropbox varken lifebox’ını ne yapsın?” denilmiş.
  ya arkadaş adamlar alternatif ürün ile piyasaya girmiş, bir ürün paketi oluşturmuş, tarifelendirmiş ve satıyor.
  alırsın almazsın ama milyonlarca kişi bu uygulamaları indirmiş, kullananı var, kullanmayanı var. beğeneni var, beğenmeyeni var. ama ürünler piyasada..
  dolayısıyla ilk başta bahsedilen bu yaklaşım ne kadar doğru sorarım...

  bu mantıkla fiat grup “mercedes verken millet fiat’ı ne yapsın” diyip üretimi mi durduracaklar?
  serbest piyasa ekonomisi, rekabet, arz, talep... bir fikir verdi mi lifecell ürünü temel motivasyonu için?
  (bkz: ekonomi)