• james patterson'ın 2005 yılında basılan romanı.

  okunmasa daha iyi olacak kitaplardan. 6-7 kişinin cinayetinden ve milyon dolarlık tabloların hırsızlığından aranan, yüzü bütün tv'lerde çıkan bir adamın şehrin içinde takılıp, onun bunun evine gidip, bazen de bir barda bira içtiğini görüyoruz bu kitapta. okuyucunun aklına takılan "arkadaş hani bu devlet, hani bu polis" gibi soruları da yazar arada bir kahramanımızı "şimdi polis beni enseleyecek" paranoyasına sokmasıyla yatıştırmaya çalışıyor. bu arada bütün bunlar yaşanırken, kahramanımızın jennifer aniston kılıklı bir fbi ajanıyla aşk yaşaması da okuyucuya hangi saçmalık daha güzel acaba çelişkisi yaşatıyor.
 • ısminde anlasilacagi uzere gorevi can kurtarmaktir, ama bir cok ise bakabilirsiniz(wc temizligi, cop bosaltma,etrafi toparlama,misafirlere gulumseme gibi) testleri gercekten kolaydir ve eli ayagi tutan her insanin rahatlikla icra edebilecegi biraz da eglenceli ve rahat bir istir, ufak havuz da calisiyorsaniz sanslisinizdir cunku cok kalabalik olmaz ve bakimi kolaydir ama buyuk havuzlar biraz sikintilidir sayet kalabalik oldugu icin bogulma tehlikesi yuksektir ve buda sizi strese sokabilir. yine de eglencelidir.
 • bunun + modeli an itibari ile ekşiye reklam bir şeysi vermiş hededir.

  birkaç şort girmiş hatun arkaları dönük olarak duruyordu ve şortların sol kısmında "lifeg" ve sağ tarafında "uard" yazıyordu ya la. arada da bildiğin boşluk vardı.
  ne demek ki bu, hangi dilde acep diye düşünerek boş boş bakındım ya la.
  hayır sol alt tarafta nal gibi kocaman lifeguard+ yazıyormuş ama uzun süre fark etmedim bile. sebebi malum (bkz: erkeklerde göte kilitlenme) *

  kazık kadar herifin bu kadar anlamsız entry girmesi ise ayrı araştırma konusudur.
  işşiz miyim, cins miyim, abaza mıyım neyim lan ben ?

  neredeyim lan ben kim bu insanlar *
hesabın var mı? giriş yap