• "her yer taksim her yer direniş" sloganında ses kısan, "hepiniz orospu çocuğusunuz" sloganında ses kısmayan kanal.

ahlak fışkırıyor ahlak.
  • 11 yıllık üyeliğimi biraz önce iptal ettirdim. endüstriyel futbol diye diye işlerin bu hale (bkz: 30 nisan 2012 tff basın toplantısı) sokulmuş olmasından rahatsızlık duyan her futbolseverin de benzer bir eylem içerisinde bulunması gerektiğine inanıyorum.

edit: zamanın ötesine gittiyse baya bir digiturk çalışanı dolanıyor herhalde buralarda...
  • adblock aktifken videoların açılmadığı web sitesine sahip televizyon kanalıdır. ayrıca adblock pasifken video öncesi reklam çıkmamışsa video açıldıktan sonra tam ekran konumuna getirmek istediğinizde ekran siyaha bürünmektedir. reklam çıkmışsa bu sorun olmamaktadır. o reklam izlenecektir kısacası.
  • 12 şubat 2012 orduspor mp antalyaspor maçında, orduspor taraftarının maçın başlamasıyla birlikte atatürk'ün gençliğe hitabesini okumaya başlamasıyla yayının sesini iyice kısarak doğru bişey yaptığını sanmıştır. sayın yönetmen, sen sesimizi ne kadar kısarsan kıs, bizler yinede sesimizi duyurmaya devam edeceğiz.
  • bir fenerbahceli olarak su anda 6-0'lik maci yayinlamalarina feci sekilde ayar oldum. galatasarayli arkadaslarin sinirlenmeleri son derece normal. rezillikten baska bisey degil.

biz boylesine bir rezaletten sonra 6-0'lik maci izleyerek mi tatmin olacagiz. boyle mi unutacagiz yasananlari. yaziklar olsun.

beni bir tek sen anladin, sen de yanlis anladin derler ya. bize bir tek lig tv destek veriyor galiba ama, onu da oturma organiyla yapiyor.
  • fenerlilerin kendilerine ozel sandigi kanal. bi tek sana indirim yapmiyolar cok zeki taraftar. cikmak istiyorum dedigimde bir besiktasli olan bana da 1001 paket onerdiler.

adam fenerli diye ona ozel saniyor herhalde kanali.
  • lig tv'nin geldiği konumu anlamak için hakkında yapılan eleştiriler de manidar.

adamlar diyor ki "sen kimsin de bizim küfüreden oyuncularımızı çekiyorsun?"

helal olsun lan şansal büyüka ve ekibi. futbolun içine gram gram, kilogram kilogram sıçtınız. yediğiniz göz yumduğunuz kıyak geçtiğiniz bok dağı öyle bir seviyeye geldi ki adam çıkıp

"benim küfreden oyuncumu neden çekiyorsun aga?" diye itiraz ediyor.

pes amk.
  • - besiktas - eskisehirspor macinda o kadar cok kufur edildi ki spikerin mikrofonuna kadar kapatmak zorunda kaldik
    - en güzelini yaptık amına koyim
    - yüzde yüz katılıyorum hocam sana
  • bundan 2 hafta önce inönü'de malum bir kişiye bütün tribünler hep bir ağızdan orospu çocuğu diye küfreder. maçtan sonra erman toroğlu denen arkadaş canlı yayında lig tv'de maraton programında konuşur:

-beşiktaş taraftarını tebrik ediyorum. helal olsun hepsine. hepimizin yüreğinden geçeni söylediler.

bu esnada şansal büyüka denen muhterem de kafa sallayarak erman toroğlu'na destek vermektedir.

aradan 2 hafta geçer, yine inönü'de bir maç oynanmaktadır. tribünler bir hafta sonra karşılaşacakları rakipleri için götoğlanı kelimesini kullanır. maçın ardından canlı yayında erman ve şansal döktürmeye başlar:

-o kadar galiz küfürler vardı ki en sonunda spikerin bile mikrofonunu kapatmak zorunda kaldık...

şimdi ben bu şahsiyetlere ne desem az kalır. kendilerinden tek bir şey rica ediyorum. erman toroğlu ne zaman ben söylemiştim, ben demiştim havasına girse hemen arşivden birkaç hafta önce söylediklerini yayına sokma artistiğini yapmasını biliyorsunuz. eften püften sokaktaki her vatandaşın yapacağı tahmini, peygamber yerine koyduğunuz erman söyleyince çıldırıyorsunuz. muazzam bilgi, deneyim sahibi adam diye ittirmeye bayılıyorsunuz. şimdi size buradan sesleniyorum,

adam gibi adamsanız erman toroğlu'nun orospu çocuğu küfrüne düzdüğü methiyeleri tekrar yayına verirsiniz. biz de o zaman orospu çocuğunun kime söylenmesi gerektiğini sayenizde daha iyi idrak ederiz...

yazıklar olsun yüz kere bin kere size yazıklar olsun...
    başınıza dekoderler düşer inşallah...
  • fatih altaylı'nın sağlam giydirdiği kanal.

http://www.haberturk.com/…39-lig-tv-ve-biz-aptallar

link uçarsa edit'i:

--- spoiler ---

“dıgıturk’e lig tv için verdiğimiz her kuruş haram olsun” demek lazım.

lig maçlarının resmi yayıncısı bu kadar mı kötü yayıncılık yapar, bu kadar mı tel tel dökülür.

balıkesirspor-galatasaray maçını izlediniz mi?

o gün galatasaray’dan daha berbat durumda olan tek şey, lig tv’nin yayıncılığıydı.

hayatımda bir köy televizyonunda bile bu kadar kötü yayınlanan maç görmedim.

şimdi lig tv diyecek ki, “ne yapalım, stat yayına müsait değil”.

bana ne? bize ne?

bizden parayı alıyor musun!

git o zaman iki tane kule kur stada, oradan düzgün çekim yap, ben mi öğreteceğim sana.

belli ki, pek çok stat iyi yayına uygun değil anadolu’da.

önlem al kardeşim.

uygun hale getir.

hadi orada kabahat statta.

ya yayın kalitesi?

yahu aynı lig tv’nin bir başka kanalında ingiliz ligi yayınlanıyor.

onu da mı izlemiyorsunuz?

modern futbol yayıncılığı ne, kabak gibi gösteriyor adamlar.

oyuna yeni oyuncu giriyor, anında canlı yayında grafikle yeni giren oyuncunun nereye yerleştiğini, bununla birlikte takımda kimlerin pozisyon değiştirdiğini ekrana yansıtıyor.

gol oluyor, golün oluşumunu grafikle anında gösteriyor.

kim nereye koşmuş, kim nasıl deplase olmuş.

anında.

gece yarısı maçtan 5 saat sonra “oynatalım uğurcum”la değil, maç sırasında.

oyundaki taktik değişiklikler de keza anında grafikle saha üzerine yansıtılıyor.

çok mu zor bunları yapmak. yoksa “nasılsa aptal bir izleyici kitlesi paşa paşa parayı ödüyor, ne uğraşacağız?” mı diyorsunuz.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap