şükela:  tümü | bugün
  • kredi kartı boyutlarında, akıllı telefonlara karşı tasarlanmış e-ink ekrana sahip minimalist telefon.
  • android işletim sistemi ve kamerası olsa tadından yenmeyecek olan cihaz.

bıktım cebimde dev gibi telefon taşımaktan.
  • süper alet. sadece ekranı renkli olsa bir de kamerası olsa, pili de daha büyük kapasiteli olsa acımam hemen alırım.
  • harika alet.
    youtube, whatsapp, kamera, bir de candy crush gelse hiç acımadan alırım. mis.
  • beklenen kahraman.
    minimalist, e-ink techli, çağın hastalıklarına şifa.
    türkiye’ye gelse alırım.
    getiren olsa da alsak.
  • böyle puşt gibi ibne gibi bir şey olan ilk serisine göre çok daha iyi olan telefon. keza ilk modelinde sadece arama özelliği vardı. öyle şey mi olur allah aşkına sesinizi duyar gibiyim. aslında çok da haklısınız. gidip samsung gt-e1200i almak light phone almaktan kat ve kat daha akıllıca. hem daha ucuz hem feneri var. bir insan daha ne isteyebilir ki.

neyse ki 2. modeli çıkıyor. light phone 2'ye baktığımızda gerçekten etrafımızı saran "bizden daha akıllı" telofonlara karşılık bir alternatif olabilir. yrni modeli boyutunu korusa da sms desteğinin gelmesi, alarm, 2.500 mah batarya, 1gb ram, 8 gb dahili bellek, 4g lte bağlantısı, müzik dinlemek için kulaklık girişi ve gps desteği. ve tüm bunların yanında telefonu daha bir şık göstermesini sağlayan elektronik mürekkep teknolojili mat bir ekran. bir insan daha ne isteyebilir ki?* işte efendim böyle bir telefon kendisi. yalnız biraz tuzlu olduğu söylenebilir. o da makûs kaderimiz.*
    ayrıca bakmak isteyenler için youtube linki
  • 300 $ hemi?
  • 300$ ile abartı abartılı fiyatlanmış akılsız telefon. iphone 5s 100$ amk.
  • ne kadar şartlanmışsam adını light iphone diye okududuğum cihaz.