şükela:  tümü | bugün
  • judas priest'in firepower albümünden yayımlanan ilk single. beni zerre heyecanlandırmamıştır maalesef. son dönem albümlerinden herhangi birinde olabilecek bir şarkı. rob halford'un da artık otomatik pilota aldığı aşikâr. hala demon memon... "judas priest'in kemik hayran kitlesi zaten değişmelerini istemiyor ki" diyebilirsiniz, haklısınız. yine de painkiller hatta turbo bile 2018'de daha çok heyecanlandırıyorsa insanı, sanki ortada bir sorun var.

yanlışlıkla cört diye kaydet butonuna bastım edit'i: yine de fena bir şarkı değil. derdim zaten şarkıyla değil.
  • judas priest 3 martta çıkacak olan firepower isimli albümünden yayınlanan ill single.

açıkçası gruba katılan 37 yaşında ki yeni gitarist richie faulkner ı görünce “hadi ulan şöyle painkiller gibi turbo gibi bir bomba çıksın be” dedim ama bir önceki albüm reedemer of souls ve bu single dan sonra böyle birşey mümkün olmadığını anladım. heee parça güzel mi? güzel orası ayrı ama muhteşem bir albüm olacağını sanmıyorum.

gerçi judas priest sonuçta elbette çıkınca dinleyeceğim.
  • tom allom produktorlugunde nefis bir albumun habercisi single. album icin de endislenmeye gerek yok demek ki... old school metal'den vazgecmemis bebisim. video tirt ama...
  • sadece bir eksiği olan single: güzelinden bir k.k. downing solosu olsa tadından yenmezdi, böyle de güzel ama.
  • gayet de güzel yapmışlar parçayı. heavy metal'de çizgisini bozmayan nadir gruptur judas priest . babamız yaşında adamlar hala heavy yapabiliyor. gerisini siktir edin.