şükela:  tümü | bugün
  • bi festival. gideyim göreyim diyorum da, insan sitesinde bi programı yazar, kimler geliyor kimler gidiyo onlardan bahseder vs.
  • kendilerini "türkiye'nin en büyük sosyal medya pazarı" olarak tanımlayan oluşum. sirkeci garı'nda, nevi şahsına münhasır tasarımlarıyla pek çok genç/butik markanın iştirak ettiği festivaller düzenliyorlar. (şu günlerde sanırım üçüncüsü gerçekleşiyor.) önceki festivalleri ziyaretçilere ücretsizdi, lakin yoğun katılımı ve talebi görünce hemen sembolik(!) bir ücretlendirmeyi devreye sokmuşlar. gelecek festivallerde de parayı nasıl kıracaklarının ve nasıl kâr edeceklerinin yolunu bulmuşken, o sembolik rakamı da yükseltmeden durmayacakladır eminim! şu ülkede özgün başlayan bir iş de daha bir iki demeden "insanlardan ne koparsak kârdır" olayına çevrilmese şaşarız zaten!
  • sosyal medya, özellikle instagram üzerinden satış yapan, el işleri, kap kacak, organik reçeller, tahta oymalar vs üreten kişileri biraraya getiren, şu an gezmekte olduğum festivaldir.
    ürünlerin hepsi çok şirin, çok güzel vs. ama ortak özellikleri hiç birine kimsenin gerçek anlamda ihtiyaç duymaması. neredeyse hepsi süs eşyası olma vasfıyla burada. bu yönüyle erkeklere hitap etmiyor burası.
  • standlari cok pahali olusum. zaten dunya para kiriyorlar bir de 1 tl giris ucreti cikartmislar demek. reziller ya.
  • stand açmak için başvurduğunuzda (e-mail yoluyla) hiç bir geri dönüş yapmayan, telefonla aradığınız zaman ''size mail yoluyla bilgi vereceğiz'' diye öteleyen iletişim yoksunu, sosyal medya odaklı olduğunu söyleyen ama asosyal takılan festivalimsi. artık ne ziyaretçi ne de katılımcı olarak yer almayı düşünmüyorum. kendileri hiç profesyonel bir organizasyon gibi durmuyor. bu açıdan ''teşekkürler likefest. asosyal iletişime devam!'' diyorum.