• çok yakında hizmete başlayacaklarını açıklayan, “türkiye’nin ilk yerli premium likit markası” şeklinde iddiaları olan ingiliz menşeili premium e likit markası. www.safbuhar.net üzerinden hizmet vermekteler.

safbuhar

edit: one puff man isimli çok özel puff bar likiti markalarını da duyurmuşlar.
  • ilk siparişimin gelmesiyle beraber ilk likitlerini içtiğimde (lemonia, peanut dump, sangria, gummy berry) gerçekten premium likit nedir, kalitesi ile bana göstermiştir. sahibinin ingiltere’de yasaması ve markanın ingiltere menşeili olması da burada önemli bir faktör sanırım. reklam denecekse bu reklam olsun, türkiye piyasasındaki beş para etmez çöp evyap markalarını hesaba katarsak likitium markası direkt üst ligde oynuyor benim gözümde. safbuhar.com ekibine teşekkürler!
  • eski likitles sahibinin yeni markası. sahibini şahsen de tanıdığım için yazma gereği duydum. likitless'ı üzücü bir şekilde kaptırmadan önce çok özenli çalışmalarla güzel likitler yapıyordu ki sırf bu yüzden likitless başlığındaki yazılarımı silmiyorum (en azından şimdilik).

eminim yeni markasında da güzel işler yapacaktır.
    en azından içinde ne olduğu belli olmayan bilmem kaç çekimli podlardan kullanacağınıza, işini severek ve titiz bir şekilde yapan insanların ve firmaların likitlerine yürüyün.

nerden yürüycem diyen varsa: burdan
  • bu gün deneme amaçlı ilk siparişimi verdiğim likit markası. övüldüğü kadar iyi mi? göreceğiz.

edit: müşteri taleplerine çok hızlı dönüş yapan oluşum. yolları açık olsun.
  • likitlerimizi almış denemelerimiz yapmış bulunmaktayız bundan böyle alibeyköy hattına bizim buharımız da tütecek :) öncelikle demek isterim ki likitler kesinlikle kaliteli birleşenlerden oluşuyor bunu çok rahat anlarsınız öyle ağzıma sanayi tadi gelmedi hiç bir likitte. satıcı firma ilgili alakalı hızlı. 4 adet likit denedim 1 peanut dump : vanilya fıstık karışımlı gerçekten lezzetli bir likit . fıstık mı vanilya mı baskın derseniz dengeli derim. 2 smookie bu tütün esanslı ürün de açıkcası güzel tarlı bir tütün aroması ekstra vanilya galan geliyor alttan şekerli tütün yani yumuşatılmış ve şekerlendirilmiş tütün . 3 punica bu ürün ekşi arkadaşlar bilin orman meyvelerinin o ekşiliği net var şekerli mi evet bu da şekerli , boğaz vurumu falan nasıldır diye düşünenler ağzınızın tamamına yayılan ekşilik. 4 sangria bu ürünü anlamadım arkadaş ağzı buran lezzetli ama aynı şekilde beğenen bayılır gibi bana hitap etmedi açıkcası . genel değerlendirme ise likitler dengeli pg vg çok iyi. nikotin ben 6 mg tercih ettim tam istediğim tonda. mtl rta kullandım şeker sebepli olabilir pamuk eskime süresi kısa geldi bana ama genel olarak . beni tam yakalayabilen likitler değildi bu denediğim 4 ürün ama hissiyat boğaz vurumu nikotin dengesi olarak çok başarılı buldum.
hesabın var mı? giriş yap