şükela:  tümü | bugün
  • ba$ka bir ticari program yazilimi yapan $irket olan logonun rakibidir.
  • monitörümün markası.fazla memnun değilim
  • erp yazilimi yapan, kendi halinde olmakla birlikte, hizla uygulama sahasi ve müsterileri çogalan, hakki yenilmicek bir sirket.. .. . kolay degil anacigim kolay degil erp isleri!!! söylemesi kolay, söylenmesi kolay.
  • vakti zamaninda danismanlarindan biri "delphi erp gelistirmek icin yeterli bir dil degil` o yuzden kullanmiyoruz ve tavsiyede etmiyoruz gibisinden bisiler demisti bana. bu profesyonellige sahip yazilim evi.
  • sap, oracle gibi sistemlere parası yetmeyen kobilere erp çözümleri sunan şirket. zira, likom x bin ytl ise sap en az 5x bin ytl tutmaktadır.
  • fazla bilinmese de mernis projesinin yazılımını yapan şirkettir.*

:ayrıca

(bkz: gusto)
    (bkz: presto)
  • presto programının üretim modülünü kullanmayı bilen satış elemanı olmayan gariban marka.
  • devletten aldığı işler sayesinde özel sektöre burun kıvıran, bu sebeple kurumsallaşma fırsatını kaçırmış, kafasına göre güncelleme (onlar buna pass diyor) fiyatları veren elemanlara sahip şirket. ayrıca ülkemizde son yıllardaki en büyük yazılım skandalı olarak adlandırılabilecek "gusto" projesi de bu arkadaşlara aittir.
  • gusto adında erp yazılımları bulunan firma. sürekli yeni danışman alıp birkaç ay sonra işten çıkartmasıyla ünlüdür.
  • tamamen rezalet üzerine kurulu firma. son windows 10 güncellemesinden sonra sundukları programlar patlamış vaziyette çözüm para verin güncelleme yapalım size diyorlar program 1000 lira güncelleme 750 lira rezalet bununla da bitmiyor. tamam daha fazla sizi kullanmak istemiyorum programın içindeki verileri almam gerek dediğimizde güncelleme yapmadan veri alamazsınız para verin çözelim diyen bir firma. gayri ciddi vaziyette işlerini yapmayı bilmeyen insanların vakitlerini ve paraları boşuna harcayan firma.sonuç çöpe giden patlamış bir program kaybolan veriler. çözüme dair garanti sunamayan bir firma.

likom pişmanlıktır sakın bulaşmayın derim.