şükela:  tümü | bugün
  • akgezenlerden. "siz kimsiniz oooolm" minvalinde tek bir entrysinden çapı net anlaşıbiliyor. ne güzel iş lan her boka ahkam kes sonra hoşuna gitmeyen yorum görünce "kimsiniz olm siz".
    sallamıyoruz
  • yazılarına bakınca sürekli siyasi başlıklarda ve belli bir tarafı körü körüne savunduğu anlaşılan yazar.

aziz yıldırım bir ara pavalı köpekler diye hakaret ederdi bazılarına. nedendir bilmem ama aklıma geldi sabah sabah.
  • ortalama bir aktroll gibi saygısız ve sığ davranmayan, en azından nazik ve seviyeli tartışan bir yazar.
    sabahtan beri tamamen karşıt sayılabilecek iki görüşü çarpıştırıyoruz; ne bir küfür, ne bir aşağılama-mağdurlaşma. insan gibi tartışıyoruz.
    ben bunu istiyorum arkadaş. benim artı dediğime eksi desin, düşüncelerimi saçma bulsun, bana saçma gelen şeyler söylesin. ama bunu insan gibi yapsın işte.
  • sahtekar troll.

'eger bir fasiste laf anlatamiyorsaniz, suratini kaldirimla tanistirin." -leon trotsky
  • mezhepci faşist akpli'lerden sadece birisi.
  • köpeğimin adı. liku ama biz ona liku it diyoruz.
  • akp istanbul il binasını koruyan sadık köpek. il binasının ön kapısında gelen ziyaretçileri havlayarak selamlar, parti çalışanlarının gözdesi maskot bir hayvan. orda çalışan biri bu köpeğin küçükken sokaktan aldıklarını ve eğittiklerini söyledi.
  • mezhepçi akit. engelle.
  • rumuzuyla müsemma bir yazar.

ortasına bir "ak" eklenmeli sadece.