• nowadays ve red roses gibi dinlenesi parçaları olan rapper.
  • ilginçtir ama flowu hipnoz etkisi yapan new school rapper.

kendisi 98 doğumlu ve yeni jenerasyonun güzel iş yapan bir kaç elemanından bir tanesi. gerçi kendisini yeni yeni dinlemeye başladım denebilir. müthiş lirik kaygısı gütmüyor tabiki ama new school beatlere flowunu çok güzel yediriyor ve gerçekten kaliteli ses mühendisleri ile çalışıyor. neredeyse bütün parçalarında bunu görebilirsiniz. kendisi travis scott ,50 cent ve lil wayne'den ilham alıyormuş.

referans parçası olarak creeping dinlenebilir.
  • bugün wiz khalifa yla olan fr fr şarkısı çıkmıştır. kariyer basamaklarını teker teker tırmanıyor adamım !
  • boş beleş new school tipleri sevmesem de creeping parçasını 2 gündür dinlediğim eleman. daha kaç tane "lil" görürüz acaba ?
  • ok 4 now parçası ile kendisine hayran bıraktıran sanatçı.
  • asıl ismi kimetrus foose olan 4 ağustos 1998 doğumlu amerikalı repçi.

(bkz: name in the sand)

(bkz: nowadays)
  • yeni teklisi (bkz: magic) yayınlanan amerikan rapper. girişi çok iyi olmuş. genel olarak loop'a alınır fakat 1 haftadan fazla kalmayacak şarkılardan olmuş.
  • welcome to the rodeo parçası nokta atışı yaparak tüm lirikleriyle beni anlatmaktadır. dinleyince kendi iç sesimi dinliyormuş gibi hissediyorum. diğer parçalarında beni yakalayamasa da bu parçasına inanılmaz sarmış durumdayım. aynı kafadakiler için bir önerim de var...

dax - she cheated again
  • magic şarkısı harika
  • bol bol üretmesini diledigim rapper. uzi vert ile birlikte lil bataklığında mücevherler.
hesabın var mı? giriş yap