şükela:  tümü | bugün
  • 13 yaşında sanmıştım oysa ki 21 yaşında olan soundcloud rapçisi.
    https://www.youtube.com/watch?v=ebfk7dei7ec
  • far sarkisi baya baya olmus sarkidir.
  • ha uyudu ha uyuyacak.
  • mal bi tip, yüz dövmeleri iğrenç. 15 yaşında özenti bir ergen sanıp 21 yaşında olduğuna şaşırdığım rap şarkıcısı. miley cyrus’ın kardeşi [(bkz: noah cyrus)] ile sevgili. xanax bağımlısıymış ondan gelmekte bu drug addict tip.
  • gerçekten amınıza koyucam artık. amerika bunları fabrikadan çıkarır gibi üretiyor sanırım çünkü sürekli “lil”le başlayan yüzü iğrenç dövmeli sikik tipler türüyor her dakika. bunun da kim olduğunu vma’de noah cyrus’la görünce öğrendim. internette bayağı taşak konusu oldular çünkü tipleriyle. noah da zaten ayrı bir vasıfsız da neyse. çocuğu 16 yaşında falan sanmıştım benden büyük çıktı şaka gibi.

noah cyrus da dalga konusu olduklarını anlayıp bozuntuya vermeden “ vma’in en çirkin çiftiyiiizzz” falan yazmış. guess what. bu arada ablanız abiniz ünlü diye siz de ünlü olmak zorunda değilsiniz ya etraf tonla gereksiz celebrity kaynıyor fenalık geldi.

çocuğa tekrar dönünce. bu nasıl sikimsonik bir mumble rap yapıyor kesin iğrençtir dedim ve haklı çıktım. betrayed diye bir şarkı yapmış şarkı da 220m izlenme almış ona ayrı şaşırdım. ama cidden leş ötesi. yok gerçekten bu neslin rap anlayışının içine sıçayım. 2pac, biggie ve eazy e mezarlarında taklalar atıyorlar yazıklar olsun.
    nolur prim vermeyin şunlara.

gavurların bi lafı vardır bu durumlar için stop making stupid people famous diye.

neyse sakinim.
  • 2pac'e boring diyerek amerika'da sağlam linç yiyen mumble shit. hatta öyle ki rapten banlansın diyenler bile oldu. bu olaylardan sonra konserinde california love söyleyerek ortamı iyice kaşımış.

isminde geçtiği üzere aşırı xanax kullanımı nedeniyle olan 2 gram beynini de kaybetmiş.
  • eminem'in gönderdiği kamikaze'nin götüne girdiği sikiklerden birisi.

yediği şamarlardan sonra mgk aka müstakbel cesete sarılmış olan bir adet mumble sıçmığı.