şükela:  tümü | bugün
  • kaşın (denize doğru bakınca) sol tarafında bulunan, sadece tekne ile ulaşılabilen, çok çoook eski zamanlarda doğal liman olarak kullanılan enfes koy.. koyda iki küçük plajımsı ve iki küçük restaurant bulunuyor.. ayrıca limanağzının hemen arka tarafında oradaki tesislerin su çektiği garip bir mağara var.. (ama bu entryyi okuyanlar limanağzına gitmeyi düşünmesin.. çünkü önce ben gördüm*..)
  • liman ağzına kaş tan 5 m. tl karşılığında dolmuş-teknelerle gidiliyor 3-4 küçük koy var burada. en soldakini tavsiye etmem. akıntı tüm pisliği oraya getiriyor, restoranı da yetersiz.
    bu sene artventure adı verilen bir etkinlik kapsamında seramik sanatçılarının eserleri kaşta 3 değişik mekanda sergilenmekte. bunlardan birisi de liman ağzında kaya mezarlarının da bulunduğu falez in dibinde, denizin altında. gözlükleri takıp yüzerek gidilebiliyor.
  • sessiz masallar koyu..
  • bu yil dolmus teknelerle gidis donus bedeli 10 ytl. don quijotedeki kayalarin arasindaki maximum dizinize kadar gelen suda yatip guneslenmenin tadi ise tarif edilemez!
  • sessiz, bakir , dinlendirici...
    yüzerken dikkat! kaplumbağa görebilirsiniz...
  • kaşa gidilip de mutlaka gidilmesi gereken yerlerin başında gelir. büyük çakıl küçük çakıl gibi denize girerken ve çıkarken acı çekmezsiniz.
  • kıyı kıyı kümelenmiş balıklarla maske ve şnorkelin tadının çıktığı bir kaş şeçeneği.
  • mesainin sonlarında, sabahtan beri gün ışığı görmeden oturduğum ofiste aklıma geldi de, burnumun direği sızladı resmen.
    ben ki böyle medeniyetten uzak yerlerden hiç hoşlanmam, klima-wifi vb. her türlü teknolojik nimetin kölesi olmuş bir insanım, benim için bile burası cennetten bir köşe. kaputaş ne kadar değişik ve heyecan vericiyse burası da onun tam aksine sakin, huzurlu ama daha bile güzeldir. merkezden ufak teknelerle gidilir, yanyana bir sürü işletme varsa da benim favorim en ilkel olanı, en baştakidir. şimdi düşündüm de orda yaşarım ha ben ama kimse yaşayıp da mahvetsin de istemiyorum bi yandan.
  • çukurbağ yarımadası gibi bi cennette denize girmemiş olanlar için güzel olabilir ama girenler için hakikaten vasat. su çok temiz diil bikere.
    bi de biz ettik siz etmeyin teknenin ilk uğradığı yer bilal's beach diye korkunç bi işletme. orda inmeyin yapmayın etmeyin. hemen bi sonraki yer don quijote oraya gidin.
  • yeryüzü cennetlerinden biri. kaş aşkımın en büyük sebebi.