şükela:  tümü | bugün
 • interneti alın ama kullanmayın masraflı oluyor demeye getiren şahsın sözleri. e download yapmak interneti suistimal etmekse turşusunu mu kuracağız? bilgisayarımızın üstüne dantel örtü mü sereceğiz?
 • (bkz: su mektepler olmasa maarifi ne guzel idare ederdim)

  limitsiz kullanıcılar da interneti kullanmasaydı herkese en hızlı şekilde internet dağıtırdım.
 • tercümesi "biz size o hatları haldir haldir porno indirip am göt bakasınız diye vermiyoruz, efendi gibi ulusal medyanın magazinine günün güzeline göz atın adam olun " diyesice beyanattır
 • şöyle bir yöntemle engellenecek suistimal, ne de olsa bilgi çağındayız değil mi?

  1. öncelikle indirilecek dosyaya ilişkin eksiksiz bilgiler 3 nüsha halinde bir dilekçe ile il/ilçe telekom müdürlüklerine ya da emniyet müdürlüklerine elden teslim edilir. e-posta ya da faks ile ulaştırılacak dilekçeler işleme konulmayacaktır.

  2. dosya indirilmeye uygun bulunursa il/ilçe telekom müdürü, emniyet müdürü ve sağlık müdürünün ya da vekillerinin onayladığı nüshalardan biri dilekçe sahibinin bulunduğu muhtarlığa gönderilir. muhtarlığa yapılan tebliğ şahsa yapılmış sayılır. bir nüsha emniyet müdürlüğünde, diğeri ise telekom müdürlüğünde saklanır.

  3. onaylı nüshalardan birini alan şahıs, ikametgahına en yakın polis karakolundan bir memurun gözetiminde dosyayı indirebilir. aksi davranışlarda bulunanlar hakkında 3244 sayılı bağlantı suistimaline ilişkin kanun çerçevesinde yasal işlem başlatılacaktır.
 • türk telekom için çok acı bir durumdur..ne üzücüdür ki bazı kendini bilmezler, komşularıyla ortak olup 1 adet limitsiz bağlantı almakta, bu bağlantıyı ortak kullanmaktadır.. türk telekom bu durumdan son derece rahatsız olmaktadır, bu yüzden bir çok kullanıcıdan kişi başı 29 milyon almak yerine sadece 49 milyon alabilmekte, milyar dolarlık kazancına zarar gelmektedir.

  tabi hal böyleyken art niyetli 3 kullanıcı bir araya gelip 9 gb kotalı 512 kbps bağlantı alabilir, 3 gb kotalı 3 bağlantı yerine ; türk telekom ise inanılmaz zarar eder*, altyapısı bile aksar mazallah.

  edit: yahu kazara webcam açsak, nete bağlanamaz oluyoruz; netlimiter olmasa emule de kullanamıcaz, neyin suistimali ?yav bırak ya; ilerleyin ya !
 • bu, adı "limitsiz" olan bir bağlantı seçeneğinin limitsizğinin eleştirisidir.. komedidir.. allah akıl fikir versin...
 • ancak siyasi husumetten el koydugu bankanin mudilerine parasini vermeyip "yuksek faiz cazibesine kapilmasalardi" diyecek cureti kendinde bulabilecek kadar, nasil denir, sığ bir ba$bakanimiz olsaydi, heralde ona en yaki$acak telekom genel muduru de bunu soylerdi. cok $ukur memleketi boyle cahil iriba$ yonetmiyor.
 • bendenizin her fırsatta yapmaktan zevk aldığı eylemden bahsedilmektedir.
  artık durum öyle bir hal aldı ki mutfakta banyoda her yalnız kaldığımızda köşeye sıkıştırıyorum bağlantımı.mıncıklıyorum,okşuyorum,öpüyorum,doymuyorum.