şükela:  tümü | bugün
  • tiyatro dot'un yeni baslayan oyunu. ismi de afisi de cok guzel.
    'kadin erkek iliskilerinin dogasindaki iletisim zorluklarina sansur, baski, zor zamanlarin etkisi eklenince' gibi bi konusu var denebilir, ya da ben dedim. oyunun zamani lineer gitmiyor, izlerken insanin dikkati canli kaliyor.
    kadin oyuncu esra ruşan'i nefesinizi nasıl tutarsınız 'da abla olarak izlemisim meger, sonra okuyunca farkettim, burda havasi baska, iyi de oyuncu.
    dot'un yine buna benzer iki kisilik diger oyunu iki kişilik yaz daha eglenceliydi sanki, ama bunun niyeti biraz baska tabi, o rom-com'du azicik. . ben de ne oynasalar izlemisim bu ara, evim yakin naapiyim.
  • dot'un yeni oyunu. 50 dakika tek perde. ikili ilişkiyi politik ögelerle destekleyen hoş bir anlatımı var. esra ruşan ve serhat parıl oynuyor ki ikisi de oldukça iyi geldi bana. özellikle esra ruşan'ı daha çok projede görmemiz gerektiğini düşündürdü.
  • biz buna neden gitmedik ki tee nisan'da başlamış. şimdi ekim'de sadece çarşamba - perşembe akşamları oynanacakmış, hafta içi zor olur karşıya geçmek, bizim iş, çocuğun okul falan. neyse artık bu seferlik de böyle olsun. ya da ben hanıma bi güzellik yapıp kızlarla onu yollar evde çocukla takılırım. sözlükte oyunla ilgili atıp tutarsam inanmayın, seyretme ihtimalim sıfıra yakın.

edit: bi dakka ya, hanım çocuğa baksın ben kızlarla vuhhuuuu gidip seyredeyim ahahahahha