şükela:  tümü | bugün soru sor
  • not: entry ni sildiğin için teşekkür ederim. lütfen birdaha yapma.
    edit: silinmemiş kendisi çaylak olmuştur. bilg... ırkçılık yapanı uçururlar böyle

edit: mutluyum çünkü sayemde, ırkçılığın nasıl birşey olduğunu öğreniyor bazıları...

kendisi aslen türk olan, siyasetçi sezai temelli‘ye sinirlenerek, onun nezdinde bütün kürtlere aşağılık bir biçimde hakaret etmektedir. #86644609

faşizm çok büyük bir rahatsızlıktır. kendisine, hatırlatmak isterim ki 5 parmağın 5 i de 1 değil. paylaştığı şeylerin, özgür ifade değil, ırkçılık olduğunu anlaması için vicdanı ile başbaşa bırakıyorum ve moderasyon’a şikayetlerimi iletiyorum.
    capsi
  • aşağalık(düzeltmiş)
    abi bu çocuk beni dövdü
    link verde biz de görelim ne demiş(vermiş)

boş entry

edit: entry nin linkini eklemişsin, açıklama da eklemişsin teşekkürler, lakin arkadaşın entry si yoğun isyan içeriyor. biraz gereksiz sert yazmış lakin özde haksız da değil. bu ülkenin en faşist dimağları sosyalist söylemler ardında kullandığı her 3 kelimeden biri 'kürt veya kürdistan' olan, aşağılık bir şekilde tüm vatansever türk halkına hakaretler yağdıran, pkk bombalarını "oh iyi oldu" diye karşılayan ayrılıkçı kürt milliyetçileridir. limontuzu haklı.

ayrıca her beğenmediğiniz şeyi başlık açıp şikayet mi edeceksiniz?

edit2: sözlükte cahil türk ırkçısını istemediğiniz kadar tırrek kürt ırkçısını da istemediğiniz zaman bir ülke oluruz sevgili yarrak kafalı sehocom. ırkçı=türk ha?... yok canım!!! en az türkün cahili kadar sinirimi bozuyor kürtün cahili.
  • sehocom nickli yazarın türk düşmanı kürtlere karşı aynı performansı gösteriyor mu acaba çok merak ediyorum.

edit: yazarın nickini yanlış yazmışım.
  • yine mi kürt mağduriyeti?

herkesi şikayet edip, sürekli insanlara sataşan tabiri caizse apartman yöneticisi kılıklı yazarın hedef göstermesidir.
    https://eksisozluk.com/biri/sehocom entrylere bakın. ciddi ciddi kavga etmediği kimse yok. ruh hastası olmalı.
  • #85132329 malum ırk diyerek, hangi ırkı aşağılamak istemektedir? konuyu ırka bağlamaktan zevk aldığı belli olan yazardır.
  • lan arkadaş adam açık açık giydirmiş kürtlere, hala çıkmış yok isyanmış da niyeti şuymuş diyen en basit ifadeyle "saf" yazarlar var.

çık kardeşim, de ki: "ben bu adamın söylediklerinin arkasındayım, içinde "kürt" ifadesi geçen bütün siyasi kavramlara karşıyım, topunun da aq" de, biz de yerini bilelim. utangaç utangaç takılmanıza gerek yok, bu ülkenin tümü 12 eylül mahsulü zaten, kimbilir kaç kuşak daha bu zırvalar tartışılmaya devam edilecek, ırkçılık çorbasında senin de tuzun olsun. nefret suçu falan bize fazla kavramlar bunlar. içini rahatlatmış olursun.

normal bir ülkede bu kadar nefret söylemi içeren ifadeleri bırakın kamuya açık bir yerde yazmayı, aklına bile getirememen lazım ama burası türkiye.
  • sürekli kürt, kürt, kürt diyenler sizseniz ırkçılık yapan da sizsiniz demiş ve bundan bıkmış bir yazar. ırkçılığı aslen sizin yapmanız ve milleti çıldırtmanıza rağmen bir de entry'i ifşa ediyoruz ayağına başlık açmışsınız. ne çeşit aptallarsınız lan siz? o türk olan sezai temelli'yi ve sizi üst üste koyup tebrik edeyim. anladınız siz. o kürdistan dediği açıklamayı tek tek götünüze sokayım. tatlı su solcuları bile değilsiniz, tatlı su teröristlerisiniz. adam açıkça türkiye cumhuriyeti'nin bir kısmını kürdistan diye adlandırıyor, sitem eden adamı ırkçı yapıyorsunuz. samimiyetinizi sikeyim ben sizin.
  • ırkçılık yaparken normal bir şey söylüyormuş gibi söyleyebilen insanlara haddini bildirmeye çalıştığım başlıklardan biridir. sadece türk ırkçılara kızdığım söylenmiş, normal bir toplumda aklına bile getirilmemesi gereken bir düşüncenin, rahat rahat söylenebilmesine kızdım. ırkçılık hastalıktır.
  • bir akepe mağduriyeti bir de kürt faşist mağduriyeti asla bitmez dedirten başlık
  • ortada herhangi bir mağduriyet gerçekten yoktur. olayı normalleştirme çabasında olanların konuyu saptırmaya çalıştığı, aslında kendilerinin de bildikleri, hastalık halidir faşizm. hasta olduğunuzu kabul etmezseniz, o zaman özgür platformların hiçbirinde olmaya hakkınız da olmamalı. tedavi olmalısınız. bireysel yaşadığınız mağduriyetleri, komple bir gerçekliğe bağlayarak nefretinizi kusamazsınız. ben dikkat ediyorsam, herkes de benim gibi dikkat etmeli. kuralları ben koymadım, bunun bir hastalık olduğunu da ben söylemedim. kurallara uymak zorundasınız.