şükela:  tümü | bugün
  • zizigo, limango benzeri çok hızlı gönderi yapan bir moda alışveriş sitesi. kendi markalarına sahip ayakkabıları hotiç matraş denginde.
  • hotiç, matraş denginde ayakkabı üretildiği sanılan ama alakası olmayan firma. hangi firma alınan ayakkabıyı acaba uyduruk bir ayakkabı kutusunda, kutunun dışını siyah poşetle bantlayarak yollar ve iade edilen ürünün parasını 20 gündür iade edemez ?
  • eşime yılbaşı hediyesi aldıktan sonra önceki entriyi okuyup endişelendiğim fakat müşterilerine olumlu yaklaşımlarını görüp
    sonrasında sorunsuz alışveriş yapmış olmanın getirdiği mutlulukla, haksızlığa uğradığını düşündüğüm online alışveriş sitesi.
  • online alışveriş sitesi olup bence burada fazla ağır eleştiri almış bir firma. eleştirilerdeki farklı kutuda gönderme görüşü çoğu online alışverişte başınıza gelebiliyor (bana oldu farklı sitelerde), iade şartlarını okumakta gerek bence. kısaca bir yeri kötülerken kendi hatalarımızıda unutmamak lazım.
  • bildiğim gördüğüm en dandik online alışveriş sitesi.
    neden mi?
    ben buradan bir hata yapıp ayakkabı alma gafletinde bulundum, iade koşullarında açık kapı bırakmışlardı.iade edilmediği yazmıyordu. sonra iade etmek istedim iademiz yok deyip telefonu yüzüme kapattılar. iade koşullarını tam net yazmışlar sonra.
    tüketici haklarından bihaber. ağır falan değil gayet yerinde eleştirilmiş.

not: he tanımı olan, formata uygun üç entry'm silindi buradan. aman dikkat, gizli sahipleri olabilir!
  • çok beğendiğim modeller var ama korkuyorum alışveriş yapmaya.
  • alışveriş yaptığıma pişman olduğum ve kimseye tavsiye etmeyeceğim online ayakkabıcı. iade kargo ücretini alıcıya ödetiyorlar. uzak durun.
  • kötü hizmet vereceğinin ipucunu açık ayakkabıları giyen nasırlı çirkin ayakla biraz veriyor sanki. otur sıfır.