• birkaç saat önce ilk kez dinleyip, hala dinlemeye devam ettiğim; müthiş bir ses ve coverlara sahip ve bir o kadar güzel klipleri olan bir kişi*

"aaa böyle de olurmuş"
    "vay arkadaş ya"
    "bi çay koyayım da lin pesto dinleyeyim"
    "ankara noir, lin pesto ondan da noir"
    "dondurma gibisin güzel şarkıymış lan aslında"
    "türk işi nouvelle vague; ama daha güzeli"

gibisinden cümleleri onbeş-yirmi dakika içinde kurdurmuş şarkıları olan; ımmah dadından yenmez bişey.*

(bkz: an emotional rollercoaster just for you)

edit: delikanlım coverıyla evil morty'e de selam çakmıştır.
  • bir konser falan vermesini dört gözle bekliyorum. acayip güzel coverlar yapıyor, coverladığı hiç bir şarkının orijinalini sevmiyorum ama coverlar acayip güzel. kliplerinde ve genel söyleme tarzında hafif bir lana del rey havası sezmiyorum değil.
  • pek çok önyargıyı pek çok şarkının sevmediğimiz üslubu ve tarzını günümüz rengine uyduran başarılı işler çıkaran sesiyle de bir o kadar büyüleyici olan bir isimdir lin pesto.
  • ilk defa kendine ait bir şarkı yayınlamış. ben beğendim. lin pesto
  • bahar candan'ın dondurma gibisin'ini inanılmaz bir şekilde cover'layıp normalde midemin bulantısına neden olan şarkıya beni bağımlı etmiş kişi.
  • gece gece aklıma düşen muhteşemlik. beynimin kıyıda köşede kalmış devrelerini çalıştıran sesler bütünü.
  • bütün gün "yananı görür allah" diye dolanıp durdum. klipleriyle de iyice tribe soktu. kahveni al ışığı kapat müziğe dal...
  • yeni keşfettiğim lin pesto insanı, cover'lar şahaneymiş, kendisini tebrik ediyorum.

favori parçam araba. umarım daha çok yapar

si yu, öp.
  • son zamanlarda youtube üzerinde yaptığım en büyük keşif.

ilk aşamada "noluyor ulan?" diye bir tepki verdim fakat sonrasında inanılmaz sevdim.

umarım başı belaya gitmez. telif hakları sektöründe çalışan biri olarak bir endişem var; ablacım sen bunların iznini aldın mı? inanılmaz derecede başın ağrır sonra..
  • yeni keşfedip çok beğendiyim kişi. cover'ları da güzel en son çıkardığı kendi şarkısı da güzel yolları açık olsun.
hesabın var mı? giriş yap