şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ruh sağlığınız için açmayın arkadaşım böyle videoları)

bu tip olayların konuşulmasını tartışılmasını bile normal bulmuyorum. normal bir insanın hayatının en uç noktasinda bile yaşanması vahim bir şey bu. bunun konuşulacak bir yanı yok. bunu bilim adamları incelesinler, konuşsunlar, tartışsınlar ve bir çare bulsunlar.

tekrar söylüyorum: iz le me yin.
  • yorum yazıp üstte kalmasına yol açmak istemediğim bir başlık ama 3 saniye seyrettim,insanlığımdan utandım...insanın hayvanlardan daha aşağı inebilmesi böyle bir şey olsa gerek...son not: görüntüyü açmayın; faydası yok.zararı çok.
  • epey dayanıklı hırsızdır. adamı önce 1 posta linç ettiler ardına yaktılar sonra kafasına kiremit atıp bir daha yaktılar.
  • zamanda yolculugun gunumuzde de mumkun oldugunu gosteren hadise. amsterdam'da bir kahve icip havaalanindan bu olayin oldugu sirada bati afrika'ya gidildigi takdirde 21. yuzyildan 11. yuzyila seyahat etmis oluruz.
  • mangal gibi yakmışlar adamı
  • aydınlanma düşüncesinin ve modern hukukun insanlığın yükselişi ve devamı açısından mutlak gerekliliğe sahip olduğunu yeniden hatırlatan, lakin izleyenlerin akıl sağlığını zorlayan hadise.
  • bu afrikalılarla ortadoğuluları bir alanda karşı karşıya getirme imkanı olsa keşke. öpüşüp bayramlaşsalar falan

düşündürürken düşündüren hırsız işte.
  • insana, insanlığın ne olduğunu sorgulatan bi hayli etkileyici video. kaldıramayacak olanlar izlememeli.
  • up için özür dilerim ama ışid vahşetinden daha etkili.. izmeleyin.. bir şey kaybetmezsiniz.