şükela:  tümü | bugün
 • tarihler 13 şubat 2018'i gösteriyor. 12-13 yaşında bir çocuk sanki tanımak zorundaymış gibi bir edebiyat yazarımızın adını bilememiş ve bu "cehaletinden" dolayı linç yemiştir. evet yanlış duymadınız, bir çocuk bu sözlükte bugün linç yedi. çocuk. linç. yedi. tarihe kara leke olarak geçecek lincin başlangıcı: (bkz: #74196495)

  --- spoiler ---

  görgüsüz cahil kim varsa yerilmeli aşağılanmalı.
  cahil ve görgüsüzler toplumun en büyük belası. bu pislikler bizi hayattan bezdirmeden bunların rezillikleri yüzlerine vurulup aşağılanmalılar.
  bilmemek başka şey bilmediğini bile bilmeden bilgiçlik taslamak rezillik ve kepazelik.
  son dönemin en büyük sorunu cahil ve görgüsüzlerin sergilediği cüret.
  --- spoiler ---

  silinirse ekran görüntüsü de burada.
 • henüz 12 yıldır dünyada olan bir çocuğun tüm türk edebiyatı yazarlarını şairlerini biliyor olmasını mı bekliyorsunuz sahiden dedirten eylem.

  gülün geçin çocukların hatalarına bu ne kin.
 • öncelikle ilgili başlığa girdiğim entry şu:
  (bkz: #74200039)

  bazı ekşici ergenler her bokta linç peşinde ama daha "cahil" ile "bilgisiz" arasındaki farkı bilmiyor.
  bu küçük hanım bilgisiz ve öğrenecek. belli kitaplarını yeni almış. burada aşağılanacak, yerilecek bir durum görmüyorum zaten ama; olsa bile bu yaşta bu kadar linçe maruz kalması sadece linç edenlerin vicdansızlığına yorulur.

  ayrıca malum yazar olayı görgüsüze nasıl bağlamış belli değil. belli ki populist ve fav peşinde. (bunu favorilere ekleyenlere ayrı başlık açmak lazım)

  neyse uzatmayayım. kısacası, olaya şu gözle bakmak lazım: bu genç kızın sizin çocuğunuz olduğunu düşünün ve burada linçe maruz kaldığını hayal edin. ne hissederdiniz?