şükela:  tümü | bugün
  • inanilmaz problem cikaran, 9v dc adaptorle calismayan (20 dolara px-2 adli kendi ac adaptorlerini kakaliyorlar) teoride guzel bir pedal. elime gectigi ilk gun calisip ertesi sabah buyulu bi sekilde bozulmustur, forumlari arastirdim ettim bir suru insan ayni dertten yakinmis. kisaca ozelliklerden bahsetmek gerekirse: 15 tane analog/digital karisik delayi bulunuyor, ayrica 14 saniyelik loop kaydedebiliyor. parametreleri ise, delay time, repeat, tweak, tweez, mix. siz siz olun cicek gibi boss dd-20 alin hem daha ucuz hem cok daha kullanisli. diyeceksiniz: e malmisin niye aldin bunu madem boss daha ucuz ve daha iyi. evet malim biraz arastirma eksikligi oldu.
  • bi yigin gitar pedalini theremin calarken kullanirim ve kendim bir electro harmonix muptelasiyimdir. bu markanin tam iki adet delay ve bir adet de loop pedali mevcut elimde. loop pedalina laf ettirmem ama electro harmonix gibi oturakli bir firma bile dl4 gibi bir delay pedali uretememistir. dijital olmasina ragmen oyle isitip veriyor ki sesi bu alet, zamana bagli olarak arka arkaya siralanan delayler orjinal sesten daha tatli duyuluyor. bu anlamda boss urunleri ile kiyaslanamayacak kadar iyidir, zira boss sesin yarisini islerken kaybeden bir teknoloji... bir dezavantaji, switchlerin uzerine oturdugu panel, sert basilirsa cokup aleti pert edebiliyor. lakin dokunmadan calinan bir enstruman caliyorsaniz o kadar metalci olamiyorsunuz.
  • alternatif gitar soundlarını sevenler için eşsiz bir delay padalı. art rock ve post rock için özellikle elverişli. öyle sorun çıkaran bir pedal da değil. alışmak için kurcalamak gerekiyor. tap tempo'yu manuel olarak ayarlayabileceğiniz bir switch mevcut. ayrıca ayarlarınızı da kaydedebiliyorsunuz. verdiğiniz parayı hak edecek ender seçeneklerden.
  • ikinci el temiz bir tane bulabilsem hemen alıcam fakat o kadar çok sevilen bir pedal ki sahip olan kolay kolay satmayı düşünmüyor.