• bakırköy felek fasıl'da cuma ve cumartesileri 24:00 den sonra sahne alan, insanları iyi eğlendiren, ciddi kilo vermiş şarkıcı.
  • ishal

(kaynak: tdk sözlüğü)
  • popstar alaturkanın dünkü programında uzun süre arz ı endam ederek azalan yarışmacı sayısının dolduramadığı program süresini tamamlayan koca sesli kadın. o kadar rahat çıkarıyor ki o sesleri, sahnede de çok dinamik, ööle bakakaldık ekrana, arada kameranın bülent ersoy u gösterme riskini alarak hem de... ayrıca şarkı söylerken bu kadar mı mutlu olunur!!
  • an itibariyle seda sayanın programında iskeletini gördüğüm kadın şarkıcı. ne zaman bu kadar zayıflamış bu kadın nan? benim bildiğim linet baya irice bir insandı yahu
  • yakınlarda yeni bir albümü çıkmış ve radyodan dinlediğim, sözlerini sezen aksunun yazdığı şarkısından anlaşılan o ki yalnızca görünümüyle değil aynı zamanda müziğiyle de bir evrim geçirmiştir. kendisini artık arabesk fantazi değil pop şarkıcısı olarak anacağız gibi geliyor. ismini hatırlamdığım bu şarkı oldukça güzeldi, linet'in güçlü yorumu malum zaten. en az iki tane ışın karaca gücünde sesle hakettiği yere neden ulaşamadığını bir türlü anlayamadığım değerli bir sanatçıdır kendisi.
  • tek bir meyanda beş ömür sökebilen ses.
  • müthiş ses. içki masasında dinlenmemesi tavsiye edilir*
  • paylaşmak istiyorum adlı yeni bir albüm çıkarmıştır.
  • bacakları o kadar güzel ki, hangi çorap firmasının aklına gelecek çok merak ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap