şükela:  tümü | bugün
 • bir kere deneyip, bir şans daha vermeyi düşündüğüm dil sitesidir, fiili yanlış yazınca tüm çekim tablosunu dökmesiyle etkilemiştir. listening kısmından da umutluyum.
 • acayip saran bir uygulamadır. buna ek olarakta duolingo ile desteklendiği zaman tadın yenmez. şimdilik fransızca öğretiyor.
 • şu anda sadece ingilizce bilenler için fransızca öğreten, yakın zamanda ispanyolca, almanca, italyanca, rusça, japonca ve işveççe desteğinin geleceğini söyleyerek iştahımızı iyice kabartan ücretsiz uygulama.
 • hiç kimse bilmiyor.böylesi daha iyi!
 • burada reklamını yapmayı bir borç olarak gördüğüm uygulama/site. harika bir vocabulary builder. gramer konusunda yetersiz ve cümle kurma alıştırmaları vs. yok. dolayısıyla tek başına kullanıldığında çok verimli olmayabilir. zaten dil tek kaynaktan öğrenilebilen bir şey de değil.
  fransızcası için konuşursak 5000 civarı sözcük mevcut. buna fiillerin farklı çekimleri, bazı sözcüklerin tekil-çoğul, eril-dişilleri de dahil. biraz temeliniz varsa ve zaman ayırırsanız birkaç ayda bitirebilirsiniz. tabi sonra bir süre de tekrar yapmanız şart.
  bazı cümlelerde normal çevirinin altında literal translation da veriliyor. bu sayede pek çok fransızcaya özel kullanımı da anlama ve öğrenme imkanı veriyor.
 • lingvist kullanıcılarına 2 gün ücretsiz olarak ingilizce öğrenme fırsatı veren bir dil öğrenme programıdır. kullanıcıların program üzerinden ingilizce öğrenmeye devam edebilmesi için ücretli üyelik alması gerekmektedir.

  ücretsiz olarak kullanmak isteyebileceğiniz lingvist’de ingilizcede en çok kullanılan kelimeler sunulmaktadır ücretsiz özelliğinde kullanıcılara yaklaşık olarak 3000 adet kelime sunulurken ücretli olarak programı kullanan üyelere 4000 kelime sunulmaktadır.

  lingvist ücretsiz seçeneğinde günlük 50 yeni kelime öğrenme sınırı bulunmaktadır. ingilizce pratik yapmak isteyen kişilerin yalnızca writing alıştırmaları yapabildiği bu program diğer ingilizce öğrenme programları gibi görsellerle desteklenmemektedir.

  deneme imkanım oldu. gayet yararlı bir uygulama hissiyatı verdi. bence şans verilmesi gereken bir uygulama.
 • mart 2020' den itibaren ücretsiz üyelik seçeneğini kaldıracaklarını açıklamışlar. app i aslında gayet hoş, fırsattan istifade indirime giren premium membership'e gayet de yürüyesim var.
 • çok basarılı bulduğum dil uygulaması. zaman içinde körelen almanca kelime dağarcığımı tekrar iyi bir seviyeye çekiyorken free kısmının kaldırılacak olması üzdü. aylık 61tl çok büyük bir meblağ açıkçası, premiuma geçmeyi düşünmüyorum. aslında hakkını verecek zamanım olsa parasında da değilim de işte, arada yarım saat bakmak için şuan fazla lüks duruyor. keşke diğer uygulalar gibi reklam alsaydınız sizde.