• iş ağı (business network) kurmak için ve tanıdığını insanların tanıdıklarını görebilmeniz için oluşturulmuş bir site. networkunuz ne kadar genişlerse ona göre değişen bir ambleminiz oluyor. amblem yuvarlak içinde noktalarla baslıyor sonra bu noktalar kendi arasında bazı aglar ve şekilller oluşturuyor. bir de sizi tanıyan birisi sizin hakkınızda sizi tanımlayan bir yorum yazıyor isminizin altına ve herkes bu yorumu okuyabiliyor. güzel bi site kaydolun..
  • üye olduktan hemen sonra ağlarını örmeye başlayan, kariyer manyaklığında sınır tanımayanlar için bulunmaz nimetler sunabilecek hoş site. ilk üye olduktan sonraki günlerde, size bağlı olan insan sayısı ile dalga geçen ve çoğu kişi 60 saniyede, bunu 2 katına çıkardı, hadisene evladım modunda ayarlar veren bir oluşum. devamlılığını olur mu bilmem ama ilk başlarda ilgi çekiyor doğrusu.
  • is konusunda bir hayrini gormedim ama an itibariyle 5 senedir gormedigim ve ulasamadigimdan arkadasimdan mesaj gelmesini saglamis site. yasiyomus valla...
  • ilk goruldugunde "link edin" seklinde okuyarak basarisiz bir sosyomat turevi sanilmamasinda fayda vardir. hayir ben yapmadim. cidden.
  • facebook 'un 30 yas ustu calisan kesim icin olani bir nevi.

    edit: aslında feysbuk kullandıkça anladım ki bu tamamen çalışan kesim için olanıymış, yaşla alakası yokmuş.