şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "kira öder gibi iş sahibi ol" sloganıyla reklam yapsalar yeri.

aylığı 21 küsür euro, yıllık ödersen 18 küsüre düşüyor.

1 aylık ücretsiz deneme var ama onda da peşin istiyor kredi kartı bilgilerini, yoksa hatırlatma kurar iptal ederiz de o bilgiyi baştan vermek hoş değil.
  • biraz pahalı olan içerik. ucuz yapsalar çok kişi satın alsa ya. bir bildikleri vardır tabi.
  • aylık üyelik ücreti 100 - 150 - 250 - 350 tl şeklinde paketleri olan facebookvari kariyer sitesi. iş arayan adamdan aylık 100 lira üyelik ücreti istiyorlar. garip yani.
  • aylık ücreti 99.99 tl'dir. böyle bir şeye ayıracak 100 liram olsa neden başka iş arayayım ki?
  • ücretsiz ilk deneme ayını aldım an itibariyle. son zamanlar profili gizli 2 recruiter tarafından izlendiğimi gördüm. premiumla belki nerden olduğunu görebilirim diye, merak edip, bir umut premium oldum. normal career paketini aldım. bir numarası yokmuş. sadece kaç kişinin başvurduğunu ve başvuranların profil incelemesini görebilmen güzel olmuş. 1-2 haftaya üyeliği de iptal etmeyi düşünüyorum.

edit: saniyelik edit geldi. önce basıp görememiştim, ama şimdi girdim görebiliyorum. hepsi de birbirinden ve benim alanımdan alakasız. zalımsın hayat.

saniyelik edit 2: benim bu gördüklerim sanırım bana bakanlar bile değil. genel olarak tüm recruiterları sıralamışlar gibi duruyor. bi bok anlamadım.
  • hiçbir faydası yok, para tuzağı.

linkedinin, premium sürümünde, özel mesaj göndermeyi değil, gönderilen özel mesajın cevaplanacağını garanti etmesi lazım. zira burası, üst düzey yönetici düzeyinde sadece bir göz atılan, üçüncü kişilerden gelen mesajların da (içeriği ne kadar ciddi olursa olsun) yanıtlanmadığı yüzeysel bir platform. paranızı boşuna çarçur etmeyin.
  • linkedinde yapılacak tek şey ağ genişletmektir. premium üyelik almak winrara para verip tam sürüm kullanmakla eşdeğer.
  • bir yıldır kullandığım ve verdiğim paranın en az 10 katını kazanmamı sağlamış faydalı üyelik.

ha, eğer yurtdışı ile çalışmıyor ve networking derdiniz yoksa zaten gidin facebook'ta takılın, gerçi onu da altın günü'ne çeviren teyzeler batırdı.