şükela:  tümü | bugün
  • dosta dusmana yeni ise basladigini gostermek amaciyla yapilan beyaz yakali eylemi. bu aralar baya moda.genelde cin mali bir kupa, uyduruk bir yatak t shirtu, ajanda, suluk vb. urunlerden olusur resim.
  • resmin altına da şu yazılır:
    "hödö bödö ailesine girdiğim için çok mutluyum. bak bana çok değer verdikleri için de bunları almışlar. ben de artık aileden biriyim"

hangi aile insanı sömürür merak ediyorum. aile falan değilsiniz. sizi motive etmek için yapılan ayak oyunu bunlar...
  • kendi paketini kaptırdığının farkında olmayan ücretli kölenin sahnelenen oyundan kıvanç duyması durumu.

bir gün, dışarıda hayat ve olasılıklar akarken, haftanın 5-6 günü -tüm gün- 4 duvar arasına hapsedildiğini fark edecek ama çok fazla zaman geçmiş olacak. fark etmiş olması da çok bir şey değiştirmeyecek ve her gün öğrenilmiş çaresizliği deneyimlemeye başlayacak. terlikler! depresyon, inkar, öfke, kabullenme gibi aşamalara geçmeye hak kazandınız, başarılar.
  • bkz.

yeni bir akım.
  • boku çıkan paylaşım.
  • ilk iş günü ve oryantasyon sürecini yeniden yapılandırmaya çalıştığım şu günlerde benim için iyi bir benchmark oluyor. çaktırmazsanız sevinirim*
  • sega'nın paketini gördükten sonra benim de yaptığım paylaşı.

ancak görselini bulamadığımdan buraya koyamıyorum, artık hayal edin ne kadar muhteşem olduğunu. yeni personel sadece o masasındaki eşantiyonları satsa 6 aylık maaşını kazanır yani o derece.
  • amateur turkish kategorisinin vazgeçilmezi olmuş türk ev kadınının göz bebeği hediye paketi fiyonglu tangaların
    fiyongunun kaynağı linkedinmiş.

(bkz: this fuck is sponsored by linkedin)
  • hayatında hoşgeldin paketi görmemiş benim gibi garibanlara "o da ne ola ki lan" dedirtmiş paylaşımlardır.

düşündüm de, bugüne kadar aldığım tek hoşgeldin paketi, 473. kişi olarak kullanacağım, arka kapağı tutmayan bir blackberry ve ekindeki sodexo idi.

bacardi veren firmalar varmış, vay amk!
  • yeni köleliğini gururla ve sevinçle ilan etme durumu.